Vefk Hakkında

İslami öğretilerin en temel kavramlarından biri olan vefk, her dönemde kullanılması itibariyle, fazlasıyla köklü bir ilim. Farklı amaçlar için kullanılabilen bu öğreti, batı ekolünde de sık sık karşımıza çıkıyor. Gayb aleminin kapılarını istekleriniz için aralayabilecek kadar kudretli olan bu öğreti, eğer düzgün şekilde yapılırsa, her ne iş için hazırlanmış olursa olsun, çok kısa sürede etki etmesiyle biliniyor.

Vefk, oldukça detaylı incelenmesi ve hazırlanması gereken bir şey. Çok farklı amaçlar için kullanılabiliyor olması, bu kadim öğretiyi daha karmaşık hale getiriyor. Hazırlayan kişinin, her zaman dikkatli ve kontrollü olmasını gerektiren vefk çalışmaları, eğer doğru şekilde hazırlanırsa, büyü çalışmalarından çok ötede, bambaşka bir etkiye sahip olacaktır.

Vefkin tarih boyunca kullanıldığı pek çok alana rastlamak mümkün. Özellikle Osmanlı döneminde çok fazla uygulanan bu çalışmalar, padişahların kaftanlarında ve kıyafetlerinde sık sık karşımıza çıkıyor. Zaman zaman televizyonlarda da bahsedilen “tılsımlı padişah gömlekleri” tamamen korunma vefkleri kullanılarak hazırlanmakta.

Osmanlı gibi büyük bir medeniyette bile el üstünde tutulan vefk ilminin etkisi de şüphesiz oldukça yüksek. Çok özel bir ilim olması nedeniyle, azami dikkat gerektiren bu çalışma, eğer doğru şekilde yapılırsa, istenen her şeyi elde etmenizi sağlar. Vefkin kullanım alanı oldukça geniş. Korunmadan kısmet açmaya kadar her alanda vefk yazdırmak mümkün. Her biri için farklı bir çalışma gerektiren vefk, belli saatlerde ve günlerde yazılabildiği için diğer manevi alem çalışmalarına kıyasla çok daha değerli.

Eski bilgilere göre, vefk kullanımı ile her şeyi yapmak mümkün. Batı kaynaklarında, bazı vefk yöntemleri ile insanların çok uzun yıllar yaşadıkları ve savaşlardan bile yara almadan çıktıkları geçmekte. Günümüzde bu tarz vefklerin bilgisi kaybolmuş olsa da, diğer amaçlar için hazırlanan tüm vefklerin etkisi hala devam ediyor.

Bir vefk yazdırdığınızda, eğer işlemi gerçekleştiren hoca işini yeteri kadar iyi biliyorsa ve hazırlama sırasında özen gösterilmesi gereken noktalara dikkat edilmişse, yazdırdığınız vefk çok kısa sürede etkisini göstermeye başlayacaktır. Elinize aldığınız andan itibaren başlayan bu etki, yaklaşık bir hafta gibi bir sürede tamamen hayatınızı değiştirecek seviyeye ulaşabilir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.