Medyum Önerileri ve Şikayetleri

Medyum arayışı içerisinde bulunan kişiler çevrelerinden medyumlar ile ilgili öneriler istemektedir. Çevresinde daha önce bu hizmete almış olan bir kişinin bulunması durumunda almış olduğu hizmeti değerlendirmesi talep edilir. Bu tarz bir isabetli istişare ile doğru kişiyi bulmak mümkündür. Fakat çevremizdeki değerlendirebileceğimiz medyum sayısı oldukça kısıtlıdır. Bu sebeple internet siteleri üzerinden başarılı medyumlar ile ilgili veya başarısız medyumlar ile ilgili önerileri ve tavsiyeleri okumak en doğrusu olacaktır. Peki, bu durumda medyum önerileri nereden okunur? Tüm Siteler içerisindeki içeriklere ve önerilere itibar etmek doğru olur mu?

Başarılı Medyumları Kolayca Bulabilirsiniz

Medyum önerileri nereden okunur? Sorusunun yanıtını aramakta olan kişiler hedef olarak başarılı kişilere ve medyumlara ulaşma gayreti içerisindedir. Ülkemizde hizmet vermekte olan yüzlerce medyum bulunmaktadır. Bu medyumların bir kısmı alanında oldukça büyük nam yapmış ve beğenilmek de olan kişilerdir.  Fakat diğer bir kısmı aynı başarıya ulaşamamış veya dolandırıcılık maksadı ile medyumluk yapmakta olan kişilerdir. Gerek alanında başarılı olan medyumlara gerek alanında farklı maksatlı bir şekilde çalışmakta olan medyumlara ulaşmak veya uzak kalmak için yapılması gereken doğru ve başarılı yorumların okumasıdır. Bu yorumları ve değerlendirmeleri okumak için alanında başarılı ve iyi hizmet veren bir internet sitesi bulmak gerekir. Belirtilen sitelerde tüm hocalar ile ilgili olumlu ve olumsuz yorumları bulmanız mümkün olacaktır.

Medyum Yorumları Okumanın Önemi

Medyum noktasında tavsiye ve öneriler sunan birçok site bulunmaktadır. Medyum önerileri nerelerde okunur sorusunun yanıtını bulabileceğiniz birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerin tamamına güvenmek doğru olmayacaktır. Bu sitelerin bir kısmı medyumlar tarafından oluşturulmuş ve hizmete sunulmuştur. Belirli bir takım medyumlara ön plana çıkartan ve sürekli onları övmeye çalışan sitelere itibar edilmemelidir. Genel anlamda herkesin özgün bir şekilde yorum yapabileceği ve istediği yorumu okuyabileceği bir sitenin olması en doğrusu olacaktır.

İnternet siteleri içerisinde bu şekilde hizmet vermekte olan birçok site bulunmaktadır. Siteler içerisinde istediğiniz yorumu okuyabilir veya değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Her hangi bir kısıtlama ile karşı karşıya kalmazsınız. Kişisel haklar gereğince hakaret ve küfür gibi konular dışındaki tüm hususlara riayet etmeniz durumunda olumlu veya olumsuz bir şekilde yorumlarda bulunabilirsiniz. Fakat taraflı olarak hizmet vermekte olan sitelerde bu imkanları bulamazsınız. Bazı hocalara olumsuz yorumlarda bulunmanız bu sitelerde mümkün olmayacaktır.

Sitemiz üzerinden istediğiniz hoca ile ilgili yorumları ulaşmanız mümkündür. Alanında uzman hocalarla ilgili yapılmış olan yorumlar değerlendirerek istediğiniz hoca olup olmadığına karar vermeniz mümkün olacaktır. Sitemizin özelliği tamamen organik ve bağlantısız bir site olmasıdır. Böylece tüm hocalar ile ilgili olumlu veya olumsuz yorumlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca hiçbir koşul ve şart bulunmadan istediğiniz hoca ile ilgili yorumlar da yapabilirsiniz.  Daha önceki deneyimlerinizi burada değerlendirebilir veya istediğiniz hoca ile ilgili diğer kişilere sorular sorabilirsiniz.

Gerçek medyum yorumları da dahil, sitemize sizden gelen çok sayıda mesajı kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada yayınlamaktayız. Tüm bunları okumak, hakaret içermediği sürece kendi deneyimlerinizi ve şikayetlerinizi yazmak, soru sormak ya da medyum tavsiye etmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Medyum Önerileri ve Şikayetleri” için 2 yanıt

  1. Medyum Ali Gürses’i sosyal medya vesilesiyle bulmuştum. Telefon numarası üzerinden iletişime geçip iki yıl önce bir vefk yaptırmıştım. Bu site miydi başka bir site miydi tam hatırlamıyorum ama vefkten çok memnun kaldığımı zaten yazmıştım. Geçenlerde bir işleme daha ihtiyacım oldu. Telefon numarası kayıtlıydı, belki değiştirmiştir diye düşünüp yeniden numarasını bulacaktım ama bir deneyeyim dedim baktım hala aynı numarayı kullanıyor senelerdir. Numarası 05355906275 Aradım, kendimi tanıttım. Hatırladı, papaz büyüsü işlemi için karar kıldık. Kısa sürede geldi. Onun da etkisi çok güçlü herhalde 13-14 gün gibi bir sürede etkilerini aldım ve hem vefkini hem papaz büyüsü işlemini denemiş biri olarak ikisinden de memnun kaldım. İnternet ortamı dolandırıcı kaynıyor olmuş bu yazdığıma göre de hareket edin istemem ben yaşadıklarımı yazdım siz gene internetten araştırmanızı yapın ama Ali hoca doğru insan o konuda içiniz rahat olsun. Medyumali.com hocanın sitesi oradan da daha detay alırsınız iyi günler herkese

  2. nasil desem bilmiyorum ama aparti yapmiyorum gercekten neye elimi atsam kuruyodu inanin bana artik burama kadar geldi dedim ali gurses hocayi buldum hic arastirmadim bile medyum yazdim o cikti yurtdisindayim burdan birini bulamayacagim icin mecbur internetten arastirdim bana bakim islemini uygun gordu ali hoca hallettik islemleri derken ustumdeki buyuyu gordu bozdu yapildigi yere kadar soyledi ve butun anlattigi verdigi bilgiler de dogruydu gercekten hala sokun etkisindeyim buyu bozma islemi yaptik ve o sekilde rahatladim hic buyu muyu anlamayan biriydim ama ic sesime gore buldum ali hocayida zaten dedigini yaptiktan sonra rahatladim daha duzene girdi hayatim simdi gecmisteki basiretsizliklerim yuzunden basima acilan isleri temizlemekle ugrasiyorum onun disinda herseyi dedigi gibi duzene soktu cok sukurki bu tur sorunlariniz varsa bir kendisinden bilgi alin derim 0535 590 62 75 numarasi

Bir cevap yazın