En İyi Medyum Hocalar Yorum ve Önerileri

Büyü de dahil olmak üzere, vefk, yıldızname ve daha pek çok çalışmayı yapan en iyi medyum hocalar, bu işlemlerin düşünüldüğünden çok daha zor ve karmaşık olduğu konusunda hemfikirdir. Maneviyat ile ilgili işlem yapabilmek için her şeyden önce öte dünyalarla alakalı tüm bilgileri net olarak öğrenmek, yıllar süren bir süreci tamamlamak gereklidir. Bu bilgilerle haşır neşir olan, yerine göre daha çok küçük yaşlardan itibaren eğitimlerine başlayan en iyi medyum hocalar, yaptıkları tüm işlemlerde de bu sayede başarılı olabilmektedir.

En iyi medyum hocalar kimdir bilmek, rahmani dünyalar ile alakalı yapılacak olan tüm çalışmaların başarılı olması adına çok önemli bir gereksinimdir. Rahmen alemler, her insan tarafından anlaşılması ve kullanılması mümkün olan dünyalar değildir. Bu alemlerle alakalı çalışma yapacak olan medyum hocaların mutlaka kendilerini doğru şekilde yetiştirmesi, öte dünyaları çok iyi tanıyor olması gereklidir. Her insan bu dünyalarla çalışamayacağı gibi, her isteyenin medyum olması da mümkün değildir.

Her medyum hocanın eğitimine ek olarak doğuştan gelen belli başlı yetenekleri olması gereklidir. En iyi medyum hocalar, her zaman için doğdukları andan itibaren gelen özel nefes gücüne sahiptir. Bu nefes gücü, kullanılmadığı zaman körelen ve yalnızca doğuştan var olan bir güç olarak bilinmektedir. Her medyum hocanın bu güce erişmesi asla mümkün değildir. Nefes gücü sadece üstat medyumlarda olan, özel bir yetenektir. Bu güç sayesinde, yapılan çalışmaların daha hızlı tutması, ilimlerin daha iyi kullanılması mümkündür. Yine aynı şekilde, papaz büyüsü gibi çok güçlü büyülerin sadece nefesi kuvvetli medyum hocalar tarafından yapılabildiği bilinmektedir.

Büyülerde Tüm İşlemler Maneviyattadır

Pek çok insan, fiziksel alemlerde farklı sonuçlar almak, hayatlarını değiştirmek amacıyla büyü yoluna başvurmaktadır. Büyüler, her ne kadar fiziksel dünyada etkilere sahip olsa da aslında tüm bu işlemlerin kaynağı manevi alemlerdir. En iyi medyum hocalar tarafından da sıkça söylendiği üzere, bu dünyadaki her şey doğrudan manevi boyutlar ile bağlantılıdır.

Öte dünyalarda var olan bu enerjileri ve güçleri kullanmak için her zaman rahmani ilimlere ihtiyaç duyulmaktadır. Kimi büyü çalışmasında malzemeler kullanılıyor olsa da bile aslında her şeyin kaynağı manevi ve rahmani boyutlardır. En iyi medyum hocalar, bu boyutları anladığı, ilimleri ve enerjileri bildiği için tüm işlemlerde başarılıdır. Rahmani dünyaların ve metafiziksel çalışmaların temeli her zaman için bizlerin göremediği, öte dünyalar olarak bilinen bambaşka bir alemdir.

Çalışmaların Tutması İçin Nefes Gücü Gereklidir

Her medyum hoca, çalışmalarını çeşitli rahmani enerjiler toplayarak yapmaktadır. Bu enerjileri toplamak için ilim önemli olsa da medyum hocanın nefes gücünün de aynı ölçüde öneme sahip olduğunu unutmamak gereklidir. Nefesi güçlü ve bu alanda yeteri kadar bilgili olan bir medyum hoca ile çalışmanız, öte dünyalardaki işlemlerin hem daha etkili hem de daha hızlı sonuç vermesini sağlayacaktır.

En iyi medyum hocalar kimdir konusunda araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını da okuyabilirsiniz. Gelen tüm yorumları görmek, dilerseniz yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın