Boşanma Büyüsü

Bir medyum hoca boşanma büyüsü yaparken sadece tek bir yöntem kullanmaz. Büyü için onlarca farklı yöntem sayılabilir. Her bir yöntemin kendine özel duaları, saatleri ve malzemeleri bulunur. Bazı yöntemlerde malzeme kullanılmazken bazılarında kullanılabilmektedir.

Her gerçek medyum hoca çalışmayı yapmayı kabul etmeden önce o çalışmadan istenen sonucu alabileceğinden emin olmak ister. Dolandırıcı medyumlar hiçbir şekilde bu ön çalışmayı yapmaz, her şeyi yapabileceğini söyler. Bunun sonucunda ise insanları maddi ve manevi zarar uğratır.

Gerçek medyumlar boşanma büyüsü yapmadan önce uygun yöntemi belirlemek için ön çalışma yapar. Bir takım dualar ile yapılan bu çalışmada kişiler için en uygun büyü yolu belirlenir. Eğer gerekirse malzemeler temin edilir ve çalışmaya başlanır. Bu inceleme yapılmadan gerçekten etki edecek bir büyü yapmak tamamen şans eseri olacaktır.

Boşanma büyüsü de dahil olmak üzere, herhangi bir büyü için gereken malzemeler çok çeşitli olabilir. Bu malzemelerin temini çalışacağınız medyum hoca tarafından gerçekleştirilir. Daha sonra malzemeler üzerinde dualar okunur ve gereken işlemler yapılır.

Boşanma Büyüsünde Ne Kullanılır?

Boşanma büyüsünde yapılacak olan büyünün türüne göre çok farklı malzemeler kullanılabilmektedir. Bunların neler olduğu tamamen medyum hocanın yapacağı ön araştırma ile belirlenir.

En yaygın olarak kullanılan malzemeler bitkilerdir. Bitkiler, tıpkı insanlarda olduğu gibi belli enerjilere sahiptir. Bu nedenle büyü yapımı sırasında bu bitkiler ezilerek veya yakılarak kullanılır. Ortaya çıkan enerjiler, gaybi alemlerden gelen enerjiler ile birleştirilerek büyü için kullanılır. Boşanma büyüsünde safran gibi bitkilerin yaygın olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Tütsüler de büyü çalışması için gerekli olabilir. Ortaya çıkan kokular büyü üzerinde etki yaratır. Boşanma büyüsü gibi çiftlerin arasında ayrılık oluşturulması hedeflenen çalışmalarda kötü kokular sıkça kullanılır. Bu sayede çiftler birbirlerinden tiksinmeye, uzaklaşmaya başlar.

Büyü yapımında kullanılan malzemelerden biri de mumdur. Mumların kullanım amacı büyü türüne göre değişebilir. Özellikle renkleri çok önemlidir. Aşk büyüsünde de boşanma büyüsünde de mum kullanıldığı görülebilir. Hangi mumun ne tarz bir etkiye sahip olacağı yine medyum hoca tarafından bilinir ve buna uygun olarak seçilir.

Malzeme Kullanılmadan Boşanma Büyüsü Yapılabilir Mi?

Herhangi bir malzeme kullanılmadan boşanma büyüsü de yapılabilmektedir. Bu tarz büyülerde en önemli etken medyum hocanın nefes gücüdür. Eğer medyumun yeteri kadar güçlü bir nefesi varsa hiçbir malzemeye ihtiyaç duymadan bu işi kesin sonuç alacak şekilde yapabilir.

Malzeme kullanılmaması kişinin enerjisiyle de ilgilidir. Medyumun nefesi ne kadar kuvvetli olursa olsun, yapılacak boşanma büyüsünün tutması için malzemeye ihtiyaç duyulabilir. Bu konuda en son kararı çalışacağınız medyum verecektir.

Büyülerin yöntemleri çok çeşitli olabilir. Doğru kişi ile çalıştığınıza emin olduğunuz sürece hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın istenen sonucu alabilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerinin tamamı ana sayfada toplanmaktadır. Medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız medyumlar hakkında yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın