Soğutma Büyüsü

Bazı durumlarda insanların arasındaki ilişki, kişiler için iyi gibi görünse de aslında hiç hayırlı olmayabilir. Kişilerin iyiliği için veya herhangi bir başka sebepten dolayı, iki kişinin arasındaki sevgi ve yakınlık bağını kaldırmak için soğutma büyüsü kullanılabilir. Soğutma büyüsü yapan hocalar, önce kişiler arasındaki sevgi bağını zayıflatır, daha sonra aralarının açılmasını ve böylece birbirlerinden tamamen soğumalarını sağlar. Bu çalışma oldukça hassastır ve iki kişinin iradesini aynı anda etkilemek zorunda olduğu için mutlak surette bilgi ve yetenek gerektirir.

Soğutma büyüsü yapan hocalar mutlaka yüksek bir bilgi birikimine sahip olmalıdır. Hocaların bilgi birikiminin yetersiz olması demek, yapılacak olan çalışmanın da yetersiz kalarak kişiler arasındaki bağa hiçbir şekilde etki edememesi anlamına gelir. Hatta bazı istisnai durumlarda, soğutma büyüsü yapan hocanın yanlış bir teknik kullanması halinde, kişilerin arasındaki bağ güçlenebilir ve birbirlerine daha büyük bir aşka bağlanabilir.

Büyü yapılırken her zaman belli konulara sadık kalınması gereklidir. Bunların başında, medyum hocanın tavsiyelerine harfi harfine uymak gelir. Soğutma büyüsü yapan hoca, büyünün daha hızlı etki etmesi için size bir takım dualar verebilir. Bu duaları okumanız ve medyum hocanın dediklerini yapmanız durumunda, hem çalışmalardan iyi sonuç alınır, hem de yapılan soğutma büyüsü daha kısa sürede etkisini gösterir. Soğutma büyüsü yapan hocalar, programlarını da size verecekleri dualara göre şekillendirecekleri için, bu duaları yapamayacak olmanız halinde mutlaka bilgi vermeniz önemlidir.

Büyü çalışmaları çoğu zaman sadece medyum hocanın işiymiş gibi görülse de, tam aksine hem büyüyü yaptıran kişinin hem de medyum hocanın ortak çalışması ile sonuç vermektedir. Eğer bir çalışmadan tam anlamıyla iyi sonuç elde etmek istiyorsanız, medyum hocaya yapabildiğiniz kadar yardımcı olmalısınız.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın