Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Sevgiliyi geri getirme büyüsü, sizleri aşık olduğunuz, dönmesi için yoğun çaba sarf ettiğiniz ancak bir türlü geri döndürmeyi başaramadığınız kişiye ulaşmanın tek yoludur. Bu büyü sayesinde kısa süre içerisinde giden kişi sizlere geri döner ve akabinde sizler de onunla birlikte tüm isteklerinize çare bulabilirsiniz. Medyumlar genelinde yapacağınız işlemler sayesinde güvenilir bir medyum bularak isteklerinizin doğru yanıtını ondan alabilirsiniz.

Büyü, 3 farklı sınıfta incelenir. Medyumlar ile birlikte yaptıracağınız büyülerde de önemli olan niyetinizdir. Buna göre bu sınıflar:

  • Ak Büyü: Ak büyü, insanların iyi niyeti ile yaptırdıkları büyülerdendir. Sonunda hayır vardır. Sevgilinin geri gelmesi sonunda bir kavuşma, evlilik gibi 2 tarafın mutlu olacağı bir şey varsa eğer bu büyü o zaman ak büyü olarak görülür.
  • Kara Büyü: Sevgiliyi geri getirme büyüsü olarak ifa edilen bu büyü zaman zaman kara büyü olarak da yapılabilir. Niyetiniz kötü ise eğer o zaman kara büyüdür. Medyumlar tarafından yapılmasından kaçınılır. Kişinin geri döndüğünde onun bu durumdan çokta hoşlanmayacağı anlaşılır.
  • Kırmızı Büyü: Bu büyü en tehlikeli büyülerden bir tanesidir. Medyumlar tarafından yapılmak istenmez. Hatta büyü kapsamında karşıdaki kişide ciddi bir sakatlık, ölüm riski gibi çok tehlikeli şeyler olabilir. Bundan dolayı bu büyüleri yapabilecek medyum bulmak çok zordur.

Niyetinize göre şekillenen büyüler de önemli olan medyumlara doğru bir şekilde her şeyi anlatmanızdır. Akabinde onlar zaten sizlere gereken yardımı yapacak ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Büyülerin etki etmesi genellikle uykusuzluk, dalgınlık, halsizlik, dikkatsizlik şeklinde olur. Bu tüm büyülerde neredeyse ortak olan bir şeydir. Ev hayvanlarının kişiye olan bakışı ve ilgisi dahi çok değişir. Ancak durum biraz daha incelendiği zaman aslında bu büyüye özel olarak kişilerin yavaş yavaş büyü etkisini artırdıkça size daha yakınlaşmaya başladığını görürsünüz.

Telefonların sayısının artması, sizinle yüz yüze farklı bahaneler ile görüşülmeye çalışılması gibi durumlar sonucunda kişi artık sizden özür dileyerek sizin yanınıza dönmeye çalışır. Bu süreç ortalama olarak 4 hafta gibi bir zamana denk gelmektedir. Ancak kişi eninde sonunda sizin yanınıza dönmektedir.

Sevgiliyi geri getirme büyüsü söz konusu olduğu zaman yapmanız gereken güvenilir bir medyum bulmak ve ona sırlarınızı anlatmaktır. Güvenilir bir medyum sayesinde yapılacak olan büyü uygulamaları ile kısa sürede sevdiğiniz kişiyi geri getirebilir ve akabinde onunla mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Bu süreçte ona zaman zaman medyumdan bakım yaptırmayı ve büyünün yan etkilerinden kurtulmasını sağlamayı unutmamalısınız. Böylelikle kişi yavaş yavaş büyünün olumsuz etkilerinden de sıyrılmaya başlar.

Web sitemizde medyumlar hakkında pek çok yorum bulunmaktadır. Bu yorumlara bakarak güvenilir bir medyuma bulabilir ve sonrasında onunla birlikte başarılı işlemler yapabilirsiniz. Yorumlara bakmak ve incelemek isterseniz eğer buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın