Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Kişiler, kendilerine büyü yapılıp yapılmadığını anlamak amacı ile çeşitli uygulamalara başvurmaktadırlar. Bu uygulamalar arasından en etkili olan, uzman medyumlar tarafından yapılan tespitlerdir. Alanlarında uzman olan ve yüksek ilim sahibi medyum hocalar, kişilerin üzerlerinde yer alan büyü çeşitlerini kısa süre içerisinde tespit edebilmektedirler. Bu tespit uygulamaları sırasında medyum hocaların yararlandıkları bazı yöntemler bulunmaktadır. Büyülerin kişilerin üzerinde yaratmış oldukları belirtiler, bu yöntemler arasından en çok başvurulanlar olarak bilinmektedirler.

Büyü yapılan kişiler üzerinde, büyü çeşidine göre de değişebilen fakat yaklaşık olarak bir hafta içerisinde ortaya çıkan bazı belirtiler oluşmaktadır. Bu belirtiler, kişinin üzerinde büyü olduğunu anlamak adına başvurulan ilk yöntemlerdir. Bazı durumlarda belirtiler, kişide yer alan fizyolojik ya da psikolojik rahatsızlıklardan meydana gelebilmektedir. Örnek olarak anksiyete bozukluğuna sahip olan kişilerin yaşadıkları huzursuzluk ve öfke nöbetleri, büyü uygulaması gerçekleştirilen kişilerdekiler ile benzerlik göstermektedir. Bu nedenle uzman medyum tarafından büyünün tespit edilmesi ve bu sayede diğer rahatsızlıklardan kaynaklanan belirtiler ile karıştırılmaması sağlanmalıdır.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde pek çok kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlamak amacı ile çeşitli uygulamalara başvurdukları görülmektedir. İlim ve irfan sahibi olan medyumlar tarafından gerçekleştirilen tanı uygulamaları ile birlikte kişilerin üzerinde yer alan büyü çeşitleri kısa süre içerisinde tespit edilebilmektedir. Büyülerin yapımı sırasında kullanılan teknikler, malzemeler ve büyünün uygulandığı kişi, büyünün tespit edilmesi sırasında farklı yöntemlerin kullanılma nedenleri olarak gösterilmektedirler.

Kişilerin üzerlerinde yer alan büyüyü tespit etmek amacı ile, uzman medyum hocaların bazı belirtileri inceledikleri görülmektedir. Kişilere uygulanan büyüler, amaçlarına ve büyülerin yapım aşamasında kullanılan tekniklere göre farklı belirtiler göstermektedirler. Aynı zamanda bazı kişiler, üzerlerinde Arapça, Farsça gibi dillerde yazılan yazıların olduğu kağıtları ya da eşyaları uzman medyum hocalara göstererek de büyünün tespitini gerçekleştirebilmektedirler. Büyünün yapımında kullanılan tılsımlı kelimeler, büyünün yapılış amacı ile ilgili bilgiler içermektedir. Fakat bu bilgiler ancak ilim ve irfan sahibi olan uzman medyum hocalar tarafından bilinebilmektedir. Bu nedenle kişiler, üzerlerinde yer alan büyüyü tespit etmek amacı ile uzman medyumlara başvurmalılardır.

Büyünün Yapıldığını Gösteren Belirtiler Nelerdir?

Büyüler; kişiler üzerinde psikolojik ve fizyolojik bazı belirtiler oluşturmaktadırlar. Genellikle benzer nitelikte olan bu belirtiler; kişilerin çevresi ile iletişimini ve ruhsal sağlığını büyük ölçüde etkilemektedir. Bu belirtilerden bazıları şu şekilde sıralanabilmektedirler;

  • Büyü yapılan kişinin aile bağlarında ve eşleri ile aralarında problemler oluşmaktadır.
  • Kişinin kendi temizliğine ve yaşadığı alanların temizliğine önem vermediği görülmektedir.
  • Kişinin dini özelliklere, ritüellere, yemeklere değer vermedikleri görülmektedir.
  • Üzerlerinde büyü bulunan kişiler, ani bir sinir krizi geçirme, nefes alamama, sürekli olarak kendini yorgun ve mutsuz hissetme gibi belirtiler göstermektedirler.

Bu gibi belirtilerin gösterilmesi ile birlikte, yapılan büyüyü tespit etmek adına alanında uzman olan medyum hocalara başvurulmaktadır. Büyü yapımı, tespiti, bozumu gibi konularda destek almak ve bu uygulamaları gerçekleştirmek adına profesyonel medyumlar ile iletişime geçmeleri önerilmektedir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın