Muska Hakkında

Kimi zaman talihsizlikler hiç beklenmedik anlarda ortaya çıkabilir. Bazen büyü nedeniyle, bazen tamamen kişinin talihsiz olması nedeniyle meydana gelen bu sorunlar, aslında medyum hocaların yardımıyla kolayca çözülebilir. Kötü şans, herhangi bir büyü yapılmadan ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar, kişinin yaşantısından kaynaklı olabileceği gibi, çevresel ve bilinmeyen gayb alemi faktörlerine de bağlı olabilir. Bu nedenle, büyüyle veya manevi çalışmalarla hiç ilgisi olmayan kişiler bile bu dünyanın yıkıcı etkilerinden korunmaya ihtiyaç duyar.

Korunma yöntemlerinin başında gelen muskalar, her konuda taşıyan kişiye yardımcı olur. Korunma veya farklı bir etki için yazılabilecek olan muskalarda pek çok püf nokta bulunur. Muska yapan medyum hocalar, bu noktaları uzun yıllardır devam eden tecrübeleriyle keşfetmiş, daha önce kendilerine tecrübelerini aktaran, el aldıkları hocalardan da öğrenmiştir.

Muskalar çok yaygın olması nedeniyle basit çalışmalar olarak düşünülse de aslında her aşaması çok sayıda ayrıntı içermektedir. Muska yapan medyum hoca, tüm bu ayrıntıları düşünerek, uygun bir çalışma yapmadığı sürece muskanın başarıya ulaşması mümkün değildir.

Muska yapan medyum hoca, pek çok faktörü ele aldığı gibi, yapılan muskada, dua yazımında kullanılan mürekkebi de kontrol etmelidir. Mürekkep, vefk çalışmalarında olduğu gibi, muskada da önemli yer tutar. Kimi zaman safran içeren, kimi zaman öd ile üretilmiş mürekkepler kullanılmalıdır. Muskanın amacına göre değişen mürekkep türü, yapılan çalışmanın doğru olmasını, daha fazla kolay etki etmesini sağlayacaktır.

Muska yapan medyum hoca, sizin için tüm bu ayrıntıları kontrol eder. Sadece mürekkep değil, deri, kağıt, okunacak dualar ve bu duaların zamanlaması gibi çok farklı konuları belirleyen medyum hoca, çalışmayı yapacağı kişiye göre muskayı şekillendirir. Bu kadar ayrıntılı bir çalışmayı basit bir çalışma gibi göstermek haksızlık olacaktır. Muskalar yaygın olarak yapılsa da, gerçek bir muska hazırlamak hiç de kolay değildir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

“Muska Hakkında” için 4 yanıt

  1. MEDYUM EL RASHİD!!! Yaptıkların yanına kalacak sandıysan yanıldın devir teknoloji çağı sana söyleyip içimi dökemezsem buralara yazarım işte, bu adam sizi gerçekten her şekilde kırk hatta kırk bin takla atarak inandırabilir ama sizden ricam inanmayın yahu vallahi billahi nasıl yapıyor bilmiyorum ama bir şekilde inandırıyor sonra da numara engelleniyor, değişiyor bir şekilde taklaya getiriyor sizi de kendi attığı taklalar gibi aman diyeyim dikkat edin evlatlarınızın rızkını bu düzenbaza yedirmeyin!..

  2. Selam arkadaşlar
    Medyum Ali Gürses’e yaptırmış olduğum vefk ile görüşlerimi yazacağımı belirtmiştim, onu yazmak istiyorum.
    Öncelikle büyüyü yaptırma amacım aile içindeki huzursuzlukları gidermekti. Hem işlerin kötü gitmesi hem de bir sürü borcumuz olması nedeniyle evde hiçbir şey huzurlu olmuyordu. Bu huzursuzluğa karşı etkili bir çalışma yaptırmak istemiştim.
    Medyum Ali Hoca bir hafta kadar süre geçtikten sonra çalışmayı teslim etti. Çok hızlı etki almam gerektiği için özellikle papaz büyüsü tercih etmiştim. 1-21 gün içerisinde tutacağını söyledi. Benim yaptırdığım çalışmanın etkisi üçüncü günden itibaren görülmeye başladı, çok şükür durum çok daha iyiye gidiyor her gün.
    Ali Hocadan gördüğüm ilgiden de bahsetmek istiyorum, kendisi çok ilgili ve iyi davrandı, telefonlarıma devamlı olarak kendisi cevap verdi, hiç cevapsız bir an kaldığını hatırlamıyorum. Her şeyiyle iyi ve memnun kaldığım bir çalışma oldu Allah razı olsun kendisinden…

Bir cevap yazın