Kilit Büyüsü

Medyumlar tarafından yapılan büyü çalışmalarının bozulması için o büyüyü bozacak kişinin bilgisinin tam olması gereklidir. Kilit büyüsü yapıldığı zaman da bu büyüyü bozacak olan medyumun büyünün nasıl yapacağını bilmesi önemlidir. Aksi takdirde yapılan çalışma hakkında net olarak bilgi edinilemeyecek, hangi yöntem ile bozulacağı bilinemeyecektir.

Kilit büyüsü gibi büyüler farklı malzemeler ile yapıldığı için bozulurken mutlaka özenli bir çalışmaya ihtiyaç duyar. Gerçek medyum hocalar tarafından tıpkı büyü yapılırken olduğu gibi bozulurken de tam olarak istenen sonuçlar alınır.

Kilit büyüsü bozmak için öncelikle malzemelerin neler olduğu tespit edilir. Büyü türüne göre hangi çeşit kilitle bu büyünün yapıldığı öğrenilmelidir. Bunun akabinde medyum hoca uygun olan tılsımı belirleyecek ve büyüdeki tılsımın etkisini kaldıracaktır.

Kilit büyüsü gibi büyülerin bozulması için kimi zaman büyüde kullanılan malzemeleri bulmanız gerekebilir. Eğer böyle bir büyü ile karşı karşıyaysanız medyum hoca tarafından verilecek talimatlar doğrultusunda evinizi aramanız gerekebilir. Bulacağınız nesneler medyum hoca tarafından büyü bozma işlemi sırasında kullanılır.

Kilit Büyüsü Kolay Bozulur Mu?

Kilit büyüsü eğer malzemeleri bulunmadan bozulabiliyorsa oldukça hızlı şekilde bozulabilen bir büyü yöntemidir. Medyum hoca birkaç özel dua ile bu çalışmayı başarılı bir şekilde yapacaktır. Bozulan büyü sonrasında insanların hayatı eski haline dönmeye başlayacaktır.

Ancak bazı durumlarda büyü yapılırken kullanılan malzemelerin bulunması gerekebilir. Böylesi bir durumda kilit büyüsü malzemeleri bulunamaz ise büyünün bozulması çok zor bir hal alır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında medyum hocanın nefes gücü ile büyü malzemelerinin enerjisini bastırması gerekir. Bu sadece işinin ehli olan medyumların yapabileceği bir çalışmadır.

Kilit büyüsü de dahil olmak üzere her büyü doğru yöntemler kullanılırsa kolayca bozulabilir. Bunu yapabilmek için tek şart işinin ehli ve tecrübeli bir medyum ile çalışmaktır.

Kilit Büyüsü Bozulunca Kaç Günde Eski Hale Dönülür?

Tüm büyüler insanların hayatını az veya çok etkiler. Kilit büyüsü gibi çalışmalar yapıldığı zaman yine aynı şekilde insanların hayatlarında bazı etkiler ortaya çıkar. İnsanların bu etkilerden bir an önce kurtulmayı istemesi gayet doğaldır. Bu etkilerden kurtulmak için büyünün tam olarak bozulması gereklidir.

Büyü tam olarak bozulduktan sonra kişiyi tesiri altına alan enerji alanı kaybolur. Kaybolan bu alanın hayatımızdaki olayların düzelmesi yönünde etki etmesi için biraz zamana ihtiyaç vardır. Kilit büyüsü için bu durum bir hafta ile bir ay arasında değişebilmektedir. Elbette bu durum kişiden kişiye göre değişecektır.

Kilit büyüsü yerine aynı amaçlar için kullanılan papaz büyüsü tercih edilebilir. Papaz büyüsü çok daha etkili ve net sonuç veren bir büyü çalışmasıdır. Yine aynı şekilde, papaz büyüsü ile etkiler de diğerlerine kıyasla çok daha hızlı ortaya çıkar.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Kilit Büyüsü” için bir cevap

  1. Rusya’da yaşıyorum, bulunduğu yer itibariyle çok kolay posta gönderilmiyor. Günahlarını almak istemem ama iki defa ismini vermek istemediğim medyumlar ile çalıştım ikisinde de çalışma elime ulaşmadı. Suçu kargoya postaya atıp numaralarını değiştirdiler.
    Biraz araştırma yaptım, ali gürses hocayı buldum. Numarası 05355906275 ve yıllardır aynı, bir sürü haber çıkmış hakkında, insanların yorumları falan çok iyi.
    Biri de ABC Gazetesindeki röportajı
    https://abcgazetesi.com/ali-gurses-ile-gelecek-425865
    Tüm incelemelerim sonrası Ali hocanın işinin arkasında duran biri olduğunu düşünerek işlem yaptırma kararı aldım. Bulunduğum yere sorun olmadan gönderebileceğini söyledi, güvendim anlaştık. Kargoyu gönderdi, her aşamasını takip edip bilgi verdi bana. Benden çok o ilgilendi mağduriyet yaşamamam için. Hatta türkiyedeki ptt ile alakalı bir sıkıntı çıkmış gümrükte mi nerede tam anlamadım, onunla bile ilgilenmiş bana hiç yansıtmadı bile olan biteni. Bu kadar dürüst olan birinin çalışmasının da yalan yanlış olması zaten beklenemezdi. Gelen vefkten çok memnunum. Şu ana kadar olan biten her şey çok iyi gidiyor. Dürüst medyum bulmak çok zor ama bulunca da gerçekten insanın hayatını değiştirecek işlemler yapabiliyor allahın izniyle. Medyumali.com hocanın web sayfası oradan daha detay alırsınız ben yaşadıklarımı yazmak istedim…

Bir cevap yazın