Sahte Medyumlardan Nasıl Uzak Dururuz?

İnsanların büyüyle tanıştığı ilk dönemlerden bu yana medyumluk mesleği her zaman için el üstünde tutulmuş ve sadece belli bir zümre tarafından bu alanın araştırılması mümkün olmuştur. Çok sırlı bilgilere ve güçlere sahip olan öte dünyalardan yararlanmak için sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek çok önemlidir. Bu alanda da her konuda olduğu gibi kimi zaman sahtekarlarla karşılaşmak kaçınılmaz bir durumdur. Ancak, sahte medyumlardan nasıl uzak durulur bildikten ve dikkatli davrandıktan sonra gaybi dünyalardan her konuda kolayca yararlanmak mümkün olabilmektedir.

Bir insanın manevi dünyalarla alakalı araştırma yapabilmesi, farklı büyü çalışmalarında başarılı olması için mutlaka bir medyum hoca olması gereklidir. Medyumluk, daha çok küçük yaşlardan itibaren başlayan ve oldukça karmaşık bilgiler içeren bir meslektir. Bu meslekte ilerlemek için doğuştan gelen belli başlı yeteneklere sahip olmak da önemlidir. Sahte medyumlar, bu yeteneklerin hiçbirine sahip olmadıkları için isteseler de eğitime başlayamamaktadır.

Gaybi alemlerde var olan her şey çok güçlüdür. Bu alemlerin tek bir zerresi bile bizlerin tüm dünyevi yaşantısını değiştirebilecek potansiyele sahiptir. Bu nedenle, bu alanla alakalı çalışma yapacak olan tüm medyum hocaların medyumluk mesleğinin bazı kurallarına sadık kalması gereklidir. Bu kuralların en başında gizlilik gelmektedir.

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, maneviyatla alakalı sahip oldukları her türlü bilgiyi oldukça iyi şekilde korumakta ve saklamaktadır. Sahte medyumlar, bu bilgilere erişemeyecekleri için isteseler bile büyü yapmaları mümkün değildir.

Medyum hocalar, kullandıkları büyü yöntemlerini herhangi bir kaynakta asla paylaşmamaktadır. Sahte medyumlardan nasıl uzak durulur bilen bir kişi, bu hocaların gizli bilgilerinden yararlanma fırsatına erişecektir. Gerçek hocalar, bu işi hak yolunda yapmaları nedeniyle kendilerine başvuran kişilerin her zaman için sorunlarını çözmeye gayret etmektedir.

Sahte Medyumlar Havas İlmini Bilmez

Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli noktaların başında medyum hocaların havas bilgisi gelmektedir. Havas, eski çağlardan bu yana kullanılan ve medyumluk mesleğinde temel olarak görülen ilimlerden biridir. Bu ilim olmadan büyü yapmak imkansızdır.

Sahte medyumlar, havas ilmi konusunda herhangi bir bilgiye erişemeyecektir. Havas, maneviyata dair en özel ilimlerden biri olarak görüldüğü için oldukça iyi korunmakta, sadece gerçek hocalar tarafından bilinmektedir. Bu ilmin bilgilerine herhangi bir kaynaktan erişmek imkansızdır. Bu nedenle, sahte medyum hocalar bu ilmi hiçbir zaman bilememektedir.

Her Manevi Çalışmada İlmi Bilgi Önemlidir

Gaybi dünyalarda var olan her türlü çalışmanın temelinde yüksek bir ilim bilgisi vardır. En basit çalışma bile sayısız farklı ilim sayesinde yapılabilmektedir. Sahte medyumları anlamak için medyum hocaların ilim bilgisini kontrol etmek yeterli olacaktır. Eğer çalışacağınız medyum hocanın havas gibi ilimlerde bilgisi yoksa, o kişiden uzak durmak ve başka bir medyum hoca ile çalışmak tavsiye edilmektedir.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen pek çok farklı yorum, şikayet ve tavsiye bulunmaktadır. Gelen tüm bu yorumları görüntülemek, yorum yazmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar ile ilgili merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın