Ayırma Büyüsü

Her büyüde olduğu gibi, ayırma büyüsünde de etki için belli bir sürece ihtiyaç duyulur. Özellikle birden fazla insanın iradesi işin içine girdiği zaman, bu sürecin ne kadar uzayacağı veya kısalacağını tahmin etmek oldukça güç hale gelir.

Soğutma ve ayırma büyüsü, iki kişinin birbirleri ile olan muhabbetinin sonlandırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu çalışmada, kişilerin birbirlerinden soğumaları ve en sonunda ayrılmaları sağlanır. Sıradan bir aşk büyüsünde, sadece tek kişinin iradesi etkilendiği için, bu süreç daha kolay gerçekleşir. Ancak ayırma büyüsü, iki kişinin hayatına etki ettiği için, diğerlerine göre daha fazla zaman alabilir.

Büyülerde, manevi alemden önce, fiziki alemdeki olayların etkisi de hesaba katılmalıdır. Soğutma ve ayırma büyüsü yapılacak olan iki kişinin birbirine ne kadar bağlı olduğu, büyünün etki süresine direk olarak bağlıdır. Örneğin, ayrılması istenen çift travmatik bir olay yaşamışsa ve bu olay sonrasında birbirlerine daha fazla bağlanmışsa, bu kişilere uygulanacak olan ayırma büyüsünün etkisi zorlaşacaktır. Aynı şekilde, kişiler arasında sürekli devam eden tartışmalar varsa ve birbirilerine büyük bir bağlılıkları yoksa, büyünün etkisi daha hızlı görülebilir.

Soğutma ve ayırma büyüsü için, fiziksel etmenler dışında, ruhani olayların etkisi de oldukça büyük. Her zaman olduğu gibi, öncelikle büyüyü yapan hocanın nefesi ve tecrübesi, süreye direk olarak etki eder. Eğer hocanın nefesi kuvvetliyse ve daha önce çok sayıda soğutma ve ayırma büyüsü tecrübesi varsa, bu durumda kişiye en uygun büyü yöntemini belirleyecek ve buna göre hareket edecektir. Doğru şekilde belirlenmiş büyü yöntemi uygulanırsa, büyünün etki süresi oldukça kısalır. Aynı şekilde, bu durumun tam tersi de geçerlidir.

Büyücü hocanın kullandığı yönteme ek olarak, hocanın ne kadar bilgili olduğu da etki eden faktörler arasında. Eğer soğutma ve ayırma büyüsü için yeteri kadar bilgisi yoksa, isterse en doğru yöntemi belirlemiş olsun, büyünün etkisi azalabilir. Büyü çalışmaları, herhangi bir bilgi gibi ele alınamaz, daha fazla emek ister ve çok daha özel değerlendirilmelidir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

“Ayırma Büyüsü” için bir cevap

  1. ACİL BİR SORUM VAR BENİM DOSTLAR MEDYUM ÖMER AYDIN LA İŞİ OLAN OLDU MU İÇİNİZDE DAHA ÖNCE BANA DUYDUĞUM VESVESEDEN VE BİR İKİ KONUDAKİ KORKULARIMDAN ÖTÜRÜ BAZI ÇALIŞMALAR YAPACAĞINI SÖYLEDİ ANCAK NUMARA KULLANILMIYOR DİYOR BU SORUNU DAHA ÖNCE YAŞAYAN VAR MI?

Bir cevap yazın