Soğutma Büyüsü Nedir?

Medyum hocaların almış oldukları eğitimler sadece büyü yöntemlerini ve çeşitli ilimleri öğrenmeyi içermemektedir. Medyumlar, aynı zamanda bizlerin çıplak gözle göremediği, metafiziksel alemleri daha yakından tanımak ve orada var olan enerjileri anlamak için çalışmalar yapar. Soğutma büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyü çalışmasının yapılabilmesi yalnızca bu alemlerdeki enerjilerin tanınması ile mümkündür.

Medyum hocalar, aldıkları bu eğitimlerde her zaman farklı enerjilerle çalışmaya gayret eder. Bu enerjilerin her biri farklı etkilere ve yoğunluklara sahiptir. Havas ve Ledün gibi kadim dönemlerden bugüne kadar ulaşmış olan ilimler sayesinde enerjiler istenen şekilde yönlendirilebilir. Soğutma büyüsü gibi büyü çalışmalarında da bu durum aynı şekilde geçerlidir.

Medyumların çalıştığı her enerji birbirinden farklıdır. Sonsuz olan, fiziki dünya gibi sınırlara sahip olmayan metafizik alemlerinde her zaman farklı enerjilerle karşılaşmak mümkündür. Soğutma büyüsü gibi bir çalışma için bile onlarca değişik enerjiyle uğraşmak gerekebilir.

Medyumların kullandığı enerjilerdeki tek ortak nokta, tüm bu enerjilerin hayırlı enerjiler olmasıdır. Kadim dönemlerden beri kullanılan bu yöntemlerde hiçbir zaman kara büyü tercih edilmemektedir. Medyumlar, yaptıkları tüm işlemleri hayırlı büyü enerjilerini kullanarak yapmaktadır. Soğutma büyüsü gibi dışarıdan olumsuz görünen büyülerde bile hiçbir zaman kara büyü kullanılmaz.

Soğutma Büyüsünde Pek Çok Yöntem Bulunur

Soğutma büyüsü, sık yapılan ve tarih boyunca çok kez geliştirilmiş bir büyü çalışmasıdır. Medyumlar, bu büyüleri tarih boyunca farklı amaçlarla, farklı kişiler için defalarca yapmıştır. Bu sayede, çalışma ile ilgili daha fazla bilgi edinilmiş, yeni tekniklerin gelişmesinin önü açılmıştır.

Soğutma büyüsü yapabilmek için binlerce farklı yöntem bile olabilir. Her medyum hoca, kendi geliştirdiği yöntemi, tecrübesine ve bilgisine bağlı olarak kullanır ve istenen etkiyi almak adına çalışmayı gerçekleştirir.

İşinin ehli olan medyumlar, her zaman için en hızlı ve yoğun etkiyi hedefler. Soğutma büyüsü için de aynı şekilde, en güçlü yöntemler kullanılacak, çalışmadan en kısa sürede sonuç alınacaktır.

En İyi Yöntemi Çalışmayı Yapan Medyum Belirler

Soğutma büyüsü için çok farklı teknikler ve yöntemler bulunuyor olsa da bunlardan hangisinin sizin için en etkilisi olacağını sadece uygulamayı yapacak olan medyum hoca belirleyebilir. Büyüyü yapacak olan medyum, enerji seviyesinde bir inceleme yapacak, gerekli çalışmayı böylece seçecektir.

Bir medyum, hiçbir zaman enerjiyi tanımadan ve büyülenecek kişileri tam olarak incelemeden büyüye başlamaz. Bu inceleme aşamasında, hem kişinin bir başka büyü etkisi altında olup olmadığı kontrol edilir hem de soğutma büyüsü için kullanılacak yöntem belirlenir.

Büyü yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanız, doğru medyumları bulmanız çok önemlidir. Bu araştırmayı yapmanın en iyi yolu ise diğer insanlar tarafından yapılan yorumları ve paylaşılan deneyimleri okumaktan geçer.

Sitemize sizden gelen ve tarafsızca yayınlanan tüm medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfamızda bulabilirsiniz. Bunları okumak, soru sormak ya da deneyim paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Soğutma Büyüsü Nedir?” için 4 yanıt

  1. Mrb arkadaşlar ben Belçikadan yazıyorum gerçekten güvenilir bir hoca arıyorsanız medyum ali gürsesi öneririm. Kendisi bakım konusunda çok iyi. Yıllardır çözemediğim şansslığımı türlü türlü şey deneyip atamadım şans eseri bir akrabam çalışma yaptırırken ben de derdimi sordum ve bakım yaptırmak istedim. Üstümdeki büyüyü tüm detaylarıyla gördü yapan kişiye dair bilgilere dair her ayrıntıyı belirtti kimsenin bilemeyeceği detaylardı bunlar ve hepsi de doğruydu çok kişi saçma sapan işlemler yapmayı söylüyordu ali gürses hoca dürüstçe söyledi ve gerekeni yaptı büyüyü bozduk ve korumaya aldık üç aydan uzun süre geçti yaptırmamın üzerinden şu an hem hayatımdaki kısmetsizlik çoktan son buldu hem de hayatımdaki en başarılı ve mutlu günleri yaşıyorum diyebilirim 0535 590 62 75 ali beyin telefonu medyumali.com sitesi allah razı olsun kendisinden.

  2. 55 YAŞINDAYIM RABBİM BENİM HAYIRLI DÜZGÜN BİR YUVA KURMAMI NASİP ETTİ AMA KIZIM KURAMADI KAÇ YAŞINA GELDİ AİLECEK KORKTUK BÖYLE OLMASINDAN ALLAH ONADA NASİP ETSİN İSTEDİK VEFKE BU YÜZDEN BAŞVURDUK TALİPLERİMİZİ BEĞENMEDİ ONU BEĞENMEDİLER DERKEN YAŞI GEÇTİ GİTTİ EVLİLİK KONUSUNDA ALİ GÜRSES HOCANIN VEFKİNE BAŞVURDUK BİZDE HIZLICA ALİ HOCA İLGİLENDİ DURUMLA ÇOK İLGİLİ ALAKALI BİR HOCA ALLAH RAZI OLSUN BİLGİSİDE ÇOK YÜKSEK GÖRDÜĞÜM KADARIYLA GELEN VEFKİ KIZIMIN YATAĞININ ALTINDA UYGUN YERE KOYDUM BİR AY KADAR İBADETLERİMİ DÜZENLİ YAPTIM ALİ HOCANIN TALİMATLARIYLA DEDİKLERİYLE BİR AY SONRA HAYIRLI BİR KISMET GELDİ İSTEMEYE GELDİLER HEMEN HEM KIZIM BEĞENDİ HEM DAMAT ÇOK DÖRT DÖRTLÜK BİRİ OLDU ÇOK ŞÜKÜRKİ

Bir cevap yazın