Evlenme Büyüsü

Çiftler arasında bir ömür boyu mutluluk sağlayan evlenme büyüsünün çok sayıda farklı yöntemi bulunuyor. Bu yöntemler arasında bazıları çok kısa sürede etki edebilirken, bazıları daha uzun sürede farklı yollardan etki edebiliyor. Bu yöntemlerin hangisinin en uygun olduğunu belirlemek büyük bir tecrübe işi olsa da, belli başlı yöntemlerin evlenme büyüsü konusunda çok daha hızlı etki ettiği kabul edilmekte.

Büyü uygulamaları, binlerce yıldır süregelen gelenekler ile ortaya çıktığı için, farklı yöntemlere sahip olabilir. Bu yöntemlerin her biri yapılış açısından farklı seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Örneğin, bir büyüde mum ve ayna kullanılırken, diğerinde saç teli veya farklı bir malzemeye ihtiyaç duyulabilir. Tüm bu seçenekler, büyünün etkisi ile bağlantılıdır.

En etkili evlenme büyüsü, kişiye en uygun olanıdır. Herkesin farklı bir enerjisi ve benzersiz bir ruhu olduğu için, kişilere etki edecek büyüler de buna uygun şekilde seçilmelidir. Mum ile yapılan evlilik büyüsü bir kişide bir haftada etki gösteriyorsa, başka bir kişide bir ayda etki gösterebilir. Bu durum tamamen bilinmeyen ve gizemli sebeplere bağlıdır.

Büyü konusunda bir yöntemin diğerlerine kıyasla daha etkili olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Etkiler, hem büyüyü yapana hem de büyünün yapıldığı kişiye göre değişir. Ancak genel geçer kanılara göre, kişiye ait bir parça kullanılarak gerçekleştirilen evlenme büyüsünün en etkilisi olduğu düşünülür. Bu parça genellikle tırnak veya saç teli olarak belirlenmiştir.

En eski uygarlıkların bile kullandığı büyü, günümüze kadar, üzerine farklı bilgiler eklenerek geliyor. Her medeniyet, kendi edindiği bilgiyi ekleyerek zincirleme bir şekilde, büyünün gelişmesini ve daha farklı metotların ortaya çıkmasını sağlıyor. Fiziksel alemde bile her bir kar tanesi farklı şekillere sahipken, ruhani alemde işlerin de çok farklı sonuçlar doğuracağını kabul etmemiz gerekir. Evlilik büyüsü, masum bir büyü gibi görünse de, ruhani alemde yaşanan kısmı oldukça karmaşıktır. Kişinin ruhuna tesir edecek bir çalışma yapılmadan evlilik sağlanamaz. Bu nedenle bu büyü için gösterilen çaba oldukça özel olmalıdır. Hangi yöntemin en etkilisi olacağını bilemesek de, gerçekten bilgili bir hoca tarafından yapılan evlilik büyüsünün her koşulda etki edeceği kesindir.

Yine çok tercih edilen büyülerden biri olan kısmet açma büyüsü hakkındaki yazımızı da buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

“Evlenme Büyüsü” için bir cevap

  1. Çok dertliyim ben çoook… keşke herkes ehil olduğu işi yapsada medyum salih gibiler kendini nimetten sayıp insanları işletmese, eşimin alkolü bırakması için kendisinden istediğim yardım elimde patladı desem yeri, bana bazı şeyler gönderdi hilkay garibesi gibi tövbe yarabbim eciş bücüş bitkiler, ne yapacağımı bile anlatmadan benlik kısmı bitti diyerek çekildi işten, elimde bu garip şeylerle ortada kaldım adeta ikim elim yakasında olur inşallahmedyum salihin ahirette ama belki benim gibi umutlanan bir hanım okuyupda buna kaptırmaz parasını umudunuda böyle adamlarda biim gibi dertli kadınlar üzerinen geçinemez inşallah…

Bir cevap yazın