Medyum Hoca Şikayetleri Neden Okunmalıdır?

Medyum hocalar, 6. Hisleri çok kuvvetli ilim sahibi insanlardır. İnsanlar çok çeşitli sebeplerle medyum hocalara başvurabilmektedirler. Manevi boyuttaki sıkıntıların çoğunda medyum hocalardan yardım alınmaktadır. Eğer gerçek bir medyum hocadan yardım alınıyorsa, çok büyük ihtimalle olumlu sonuç alınmaktadır. Ancak günümüzde kendini medyum hoca olarak tanıtan ancak hiçbir vasfa sahip olmayan insanlar türemeye başladı. Bu dolandırıcılar, insanların duygularını sömürerek paralarını almayı amaçlıyorlar. Bu nedenle gerçek bir medyumu seçebilmek hayati önem arz ediyor. Medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri konularını detaylıca inceleyerek medyum hoca seçimlerinize yön verebilirsiniz.

Medyum Hoca Nasıl Bulunur?

Eğer bir medyum hocaya danışmak zorunda hissediyorsanız, gerçek ve profesyonel bir medyum hoca arayışında olacaksınız. Bu kadar fazla dolandırıcının olduğu bir ortamda gerçek, ilim sahibi medyumu bulabilmek biraz zor olabilir. Ancak doğru kriterlere bakarsanız paranızı dolandırıcılara kaptırmadan gerçek bir hocaya danışabilirsiniz.

Medyum hocaların bazılarının internet siteleri mevcuttur, bazıları ise tamamen kapalı kapılar ardından iş yapar. İnternet sitesi bulunan medyum hocaların sitelerindeki yorumlara aldanmamanız gereklidir, çünkü sahte yorum taktiği çok yaygın kullanılmaktadır. Genellikle medyumlar ağızdan ağıza duyularak yayılmak isterler. Birinin komşusu, akrabası gitmiş ve memnun kalmışsa mutlaka bunun muhabbetini yapacaktır. Eğer çevrenizde herhangi bir medyuma danışan yoksa internetten araştırma yapmak en mantıklı seçenektir. Medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri gibi yorumlara bakarak insanların hangi medyumdan ne derece memnun kaldığını, ne gibi sıkıntılar yaşadığını öğrenebilirsiniz. Bu sayede doğru medyum seçimi kolaylaşacaktır.

Medyum Hocalar Tehlikeli Mi?

Medyum hocalar geçmişten beri hep korkulan insanlar olarak görünür. Bazı insanlar evlerine girmeye bile korkar, bazıları ise konuşmaya bile korkar. Aslında medyum hocalar korkulacak insanlar değillerdir. Enerjilerini doğru yönettikleri sürece ve dünya dışı varlıklarla iletişimlerinde bir hata yapmadıkları sürece korkulacak hiçbir şey yoktur.

Medyum hocaların ilimleri aslında 6. Hislerinin çok kuvvetli olmasıdır. Olağanüstü özel yeteneklere sahip değildirler ancak 6. Hislerinin kuvvetli olması büyük bir yetenektir.

Medyum Hoca Seçimi Önemli

Bir medyum hocaya danışacaksanız medyum hoca seçimi çok önemlidir. Öncelikle medyum hocaya ne sebeple danışacağınız önemli. Medyumların hepsi aynı alanlarda profesyonel değillerdir. Kimisi manevi temizlikte iyiyse, kimisi büyü yapmada uzmandır. Bu nedenle medyum araştırması yaparken insanların o medyuma genellikle hangi sebeplerle başvurduğunu da araştırmalısınız. Medyum tercihinizde bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri konularına bakarak olumlu veya olumsuz görüşleri de incelemelisiniz. Çoğu kişinin memnun kalmadığı bir medyum hocanın ilmi sorgulanabilir, dikkatli yaklaşmak gereklidir. Daha çok çoğu insanın memnun kaldığı medyum hocalara başvurmak faydanıza olacaktır.

Daha önce yaşadığınız medyum hoca deneyimlerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sitemiz tüm yorumları objektif şekilde yayınlamaktadır.

“Medyum Hoca Şikayetleri Neden Okunmalıdır?” için bir cevap

  1. 32 yaşıma geldim, hala istediğim gibi bir kismet bulamadım. Aile baskısı falan derken en son ali gürses hocayı bir akrabamız önerdi. Ben ne kadar istemiyorum olmaz öyle şey falan desem de beni biraz zorla da olsa ali hocayla telefonda konuşmaya ikna ettiler
    Iyikide konuşmuşum ali hocayla bana yaklaşımı sanki kendi ailemden öz abim gibi oldu dinledi derdimi ne yapılabileceğini anlattı içimi ferahlattı ben böyle işlerden çekinen biri olmama rağmen herşeyi bilmek güven verdi açıkcası
    Sonrasında ali gürses hoca kismet açma büyüsü diye bir büyü yaptı daha detaylarıda var ama ben pek bilmiyorum o kısımlarla annem ilgilendiği için ben sadece size sonucunu anlatabilirim hep aklımda olan gönlümde olan bir arkadaşım vardı onunla hep konuşurduk ama bu tarz konuların lafı bile geçmezdi ikimizde asla düşünmezdik diyebilirim ama hep isterdim bana hiç beklemediğim anda benden hoşlandığını söyledi rüyasında görmüş çok etkilenmiş hayatını benimle geçirmek istiyormuş bunları anlattı saatlerce ben ağzım açık dinledim istediğimin olduğuna şaşırdım hiç beklemiyodum açıkcası böyle sonuç aldığım için herkeze tavsiye ederim bu hocayı

Bir cevap yazın