Belçika Medyum Hocalar – Belçika Büyü Bozan Hocalar

Yüzyıllar boyunca büyü ve benzeri şeyler hayatımızın içinde olmuştur. Bazı insanlar büyüye hiç inanmazlar, bazıları ise büyünün ne demek olduğunu çok iyi bilirler. Büyü manevi boyutta bir şeydir. Etkileri doğrudan fiziki olarak görülmez veya anında etki görülemez. Ancak yeterli kadar süre beklendiğinde manevi anlamda büyünün etkileri net olarak görülebilmektedir. Bazı büyülerde fiziki etkiler de olmaktadır. Belçika büyü bozan hocalar büyü bozma işlemlerdeki farklı teknikler kullanmaktadırlar. Her hocanın yaklaşımı, uygulayacağı adımlar aynı olmayabilir. Büyü yapma ve bozma işlemi yalnızca bu ilme sahip, özel insanlar (medyumlar) tarafından yapılabilir. Sıradan insanların büyüyle uğraşmaya çalışması ciddi sonuçlar doğurabilir. Belçika büyü bozan hocalar alanında uzman, ilim sahibi medyumlardır.

Büyü Nasıl Bozulur? Tehlikeli Midir?

Büyü birçok insanın korktuğu bir şeydir. Bazı hocalar tarafından çok tehlikeli olduğu söylenir. Aslında büyü doğru insanlar tarafından yapıldığında veya bozulduğunda hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Bu ilme sahip olmayan insanların büyülerle ilgilenmesi ciddi sonuçlar doğurabilir, psikolojik ciddi sorunlar yaşatabilir ancak gerçekten büyünün ne olduğunu bilen ve ilim sahibi olan medyumların ilgilenmesi hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kısacası büyülerle doğru insanlar ilgilenmelidir. Büyü yapma ve bozma işlemlerinde üç harfliler ile temaslar olduğu için dikkatli olmakta fayda var.

Yapılmış olan büyüler bazen bozulmaya ihtiyaç duyarlar. Büyüden olumsuz etkilenen insanlar bunun farkına vardıklarında derhal büyünün bozulmasını isterler. Büyü bozmak, büyü yapmak kadar zor bir işlemdir. Sıradan bir insanın büyü bozabilmesi söz konusu değildir. Belçika büyü bozan hocalar bu alanda kendini geliştirmiş, çeşitli yeteneklere sahip medyumlardan oluşmaktadır.

Medyum hocalar büyü yapılmış bir insanı aynı ortamda bulunarak hissedebilirler, bu nedenle önce size büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmelisiniz. Eğer ki büyü yapılmış ise danıştığınız medyum hocaya yaşadığınız tüm psikolojik sorunları, hayatınızdaki önemli değişimleri ve varsa vücut ağrılarınızı anlatmalısınız. Medyum hoca bazı metotlar uygulayarak (Metotları kendine özgü olabilir.) size ne büyüsü yapıldığını söyleyecek ve bunu bozma adımlarına başlayacaktır. Büyü bozma işlemi bazen birkaç seans alabilmektedir. Bu süreçte medyum hocanın verdiği tavsiyelere harfiyen uymalı ve sizden yapmanızı istediği şeyleri eksiksiz yapmalısınız. Bir süre sonra büyü etkisini yitirerek bozulmuş olacaktır. Birçok büyüde büyüyü kimin yaptığını medyum hoca bilebilir ancak bazen bunu sizden saklamayı uygun görür.

Günümüzde psikolojik sorunlar yaşayan insanların birçoğu kendine büyü yapıldığını düşünmektedir. Ancak bunların sadece ufak bir kısmına büyü yapılmıştır, diğerleri tıbbi sıkıntılar yaşamaktadır. İnsanlar dolandırıcı hocalara bu sebeplerle başvurduklarında üzerlerinde büyü olduğuna dair yanıtlar alırlar ve bu büyünün bozulması için çok yüksek miktarda paralar öderler. Bu nedenle sizin de bu tarz şüpheleriniz varsa mutlaka gerçek bir medyum hocaya başvurmalısınız. Gerçek bilgiyi size gerçek bir  hoca sağlayabilir. Bunun içinse kapsamlı bir ön araştırma yapmanız şart. Belçika büyü bozan hocalar hakkında internette detaylı araştırma yaparak doğru hocayı bulabilirsiniz.

Belçika’da en çok Türk nüfunun yoğun olduğu Brüksel, Antwerp, Gent, Liege, Charleroi, Namur, Oostende, Brugge, Hasselt, Genk, Leuven, Mons şehirlerinden medyum arayışına girilmektedir.

İnsanların büyüyle alakalı yaşadıkları medyum hoca deneyimlerini okumak ve siz de buna benzer anılarınızı diğer insanlarla paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Belçika Medyum Hocalar – Belçika Büyü Bozan Hocalar” için bir cevap

  1. iyi günler dilerim. Medyum ali gürses ile ilgili yorumum olacak. Bu medyum hocaya bir aşk büyüsü yaptırdım. Papaz büyüsüydü yurtdışı olmama rağmen bir haftada ekspres kargoyla gönderdi ve 3-4 gün içinde de bana ulaştı işlem. Aşık olmasını istediğim kişi size yemin ederim sadece beş günde kapıma çiçek bıraktı. Üstünde not falan yok kimden acaba diye düşünürken ondan olabileceği aklıma geldi. Hiçbir şey söylemeden gülücük koyarak mesaj attım. Bana nereden anladın diye sordu. Aslında anlamamın sebebi büyüydü de neyse… işte o çiçek sayesinde şimdi aramız yakın bir ilişki arefesinde gibiyiz. Etkisini çok net gördüm. Şu an hiç şikayetim yok daha da iyiye gidiyor her geçen gün. Burada bazı arkadaşlar aşk ile ilgili hoca tavsiyesi sormuştu ben yaşadıklarımdan yola çıkarak kesinlikle medyum ali hocayı tavsiye ederim. +90 0535 590 62 75 telefonu medyumali.com sayfası size de mutlaka yardımcı olacaktır

Bir cevap yazın