İzmir Medyum Hocalar

Büyük şehirlerde faaliyet gösteren medyum hocaların pek çoğu, küçük yerlerde çalışan hocalara kıyasla çok daha yüksek tecrübeye sahiptir. Her ne kadar medyum hocaların yetenekleri ve tecrübeleri kendilerine bağlı olsa da, doğal olarak bir İzmir medyum hocası çok daha fazla büyü yapacak, çok daha fazla tecrübe edinme şansına sahip olacaktır.

Medyumluk işinin büyük bir kısmını oluşturan tecrübe faktörü, yeteri kadar bilgili bir medyum hocanın elinde çok ciddi çalışmaların bile başarılı şekilde ortaya çıkmasına neden olabilir. İzmir medyum hocalarının büyük kısmı yeteri kadar bilgi sahibi oldukları gibi, bu tecrübe faktöründen de yararlanarak uygulamalarını daha başarılı kılmaktadır.

Sadece İzmir için değil, tüm medyum hocalar için geçerli olan bu durum, özellikle internetin yaygınlaşması sayesinde biraz olsun etkisini yitirmekte. Artık İzmir medyum hocalarına, internet siteleri sayesinde dünyanın her noktasından ulaşılabiliyor olması sayesinde küçük şehirlerde yaşıyor veya kendi şehrinizde medyum bulamıyor olsanız bile çalışma yaptırmanız mümkün olmakta. Gayb alemlerinin herhangi bir sınırının olmaması, istenen her çalışmanın her yerde yapılabiliyor olması sayesinde, İzmir medyum hocalarının bilgisinden istediğiniz her yerde yararlanabilirsiniz.

İzmir medyum hocaları tam da bu sebeplerden dolayı dünyanın her yerinden talep almakta ve pek çok kişinin sorunlarının çözümü için vesile olmaktadır. Gerek uzaktan yapılabilen tüm büyü uygulamaları, gerekse vefk ve diğer çalışmalar için Türkiye’nin her noktasından İzmir medyum hocalarına başvurabilirsiniz.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

“İzmir Medyum Hocalar” için 2 yanıt

 1. Herkese iyi akşamlar, ben daha dört aylık evliyim ama çok büyük bir sorunum var eşimin gözü sürekli dışarıda zaten biz evlenmeden öncede böyleymiş biraz durulsun diye benimle evlendirdiler benimde bir söz hakkım yoktu görücü usülü dedikleri şekilde evlenmiş olduk zaten akşamdan akşama görürüz birbirimizi ondada başını bilgisayara gömer kaldırmaz oradan çayını kahvesi çerezini eline veririm oturur bir kenarda kalkıp yatar sonrada, masada yemeğin tadından tuzundan konuşuruz yani biz en fazla gibi bir durumumuz var ben zaten yaş olarak ondan beş altı yaş gencim haliyle ilgi sevgi de görmek istiyorum sevmedim sevilmedim ondan önce biriyle böyle konuşma görüşme olayım olmadı bu derdimi komşu bir ablaya açtım bir medyuma hocaya mı gitsen kız acaba dedi bir arayışa girdim bu sayede ve MEDYUM HALİME ye ulaştım derdimi durumumu anlattım eşimle çok karı-koca hayatımızın olmadığından bahsettim, aramızdaki sevginin artması için eşimin eşyalarının yanına koyacağım bir muska yazacağını bir de özel durumlarımız için benim kullanmam gereken bazı malzemeler olduğunu söyledi ikisi için de ödemeleri hemen yaptım ama sadece bazı malzemeler ulaştı elime vefk çıkmadı, yolda kaybolmuştur dedi, ben göndermiştim dedi çeşit çeşit bahane buldu ama a-çözüm yanlısı olmadı kesinlikle yalan söyleyecek halim yok ya zaten işime yarayacak olan vefk elime geçmiş olsa neden bir daha bir daha isteyeyim, hem özelimi anlatıp küçük düştüm hem paramdan oldum hem de yalancı muamelesi gördüm gönderdiği şeyler de anlamsız ip sap tarzı şeylerdi zaten mefruşatçıdan alıp rastgele paketlemiş gibi kesinlikle onlarda işe yaramadı, paranızla olmak istemiyorsanız MEDYUM HALİME ye gitmeyin!!!

 2. BENIM YAZMAK ISTEDIGIM YORUM RIZIK ACMA ISLEMIYLE ILGILI ISLEMI YAPAN KISI MEDYUM ALI GURSES HOCA
  Köln’de yasiyorum burada calisiyorum bir dugun salonumuz var isler pandemi sebebiyle sikintiya girdi kacak gocek yaptik ama ceza yedik muhur yedik derken sikintilar iyice buyudu
  bir dost tavsiyesiyle ali gurses hocayla konustum numarasi +90 535 590 62 75 yaptirdigim vefk buradaki adresime ulasti hatta adresi yanlis vermisim geri donuyordu vefk ali hoca o kadar isi gucu arasinda postaya ulasti araya girdi dogru adrese yonlendirdi
  Yapilan calismanin nasil kullanilacagini da soyledi sonrasinda sadece bir hafta gibi bir surede benim islerde cok degisik seyler olmaya basladi normalde kapali olan salon icin ozel etkilnlik teklifi geldi birilerinden kiraladilar seminer icin bir ay boyunca her gun seminer verildi ciddi kazanc sagladim ozel kiralama oldugu icin
  Ustune bir yerden teklif geldi ortak olalim diye onu da kabul ettim oradan da ek gelirim oldu su an cok sukur ayaklarim saglam yere basiyor kenara koseye ciddi para koyuyorum
  Bunu yaptirmadan once borc harc alarak geciniyordum cok degisti hayatim herkes dolandirilma hikayelerini yazmis sonuc alinanlari da yazalim ki yol gosterici olsun!

Bir cevap yazın