Domuz Yağı Büyüsü

Bir medyumun büyü yapmayı öğrenebilmesi için oldukça karmaşık bir eğitim sürecinden geçmesi gereklidir. Medyumlar daha çocukluk yıllarından itibaren üstat medyumlar tarafından yetiştirilerek bu iş için hazırlanır. Domuz yağı büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler hakkındaki bilgiler eğitimleri sırasında öğretilir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan domuz yağı büyüsünde kullanılan yöntemleri internette veya başka bir kaynakta bulmak asla mümkün olmaz. Bunun sebebi medyumların bu yöntemleri tam olarak gizli tutmasıdır. Sadece el verme yöntemi ile nesilden nesile aktarılan bu yöntemler sadece medyumlar tarafından bilinir.

Domuz yağı büyüsü gibi büyü çalışmaları işinde usta olmayan medyumlar tarafından bile yapılamaz. Bu büyülerin yoğun bir etkisi olması nedeniyle yapacak olan medyumun çok iyi eğitim almış olması gerekir. Sıradan bir insanın tek başına hiçbir büyüyü yapması mümkün değildir.

İnternetteki Domuz Yağı Büyüsü Yöntemleri Gerçek Mi?

Domuz yağı büyüsü oldukça iyi bilinen bir büyü yöntemi olduğu için bu konu ile ilgili internette pek çok kaynağa rastlamak mümkündür. Bu kaynaklarda büyünün nasıl yapılacağı veya kullanılacak yöntemler yazıyor gibi görünebilir. Ancak hiçbirinin geçerliliği bulunmamaktadır.

Bu yöntemler insanları zor durumda bırakmak isteyen sahtekarlar tarafından yazılmıştır. Medyumlar için bilgi kutsaldır ve kötü niyetli insanların eline geçmemesi için iyi şekilde korunur. Domuz yağı büyüsü de bu şekilde korunması gereken bilgiler içerir. Bu nedenle asla paylaşılmaz.

Tüm büyülerin yapımında özel hesaplamalar gerçekleştirilmesi gereklidir. Bu hesaplamaları yapacak olan medyum hoca yıllar boyu aldığı eğitimleri kullanır. Bu nedenle sıradan bir insanda büyü bilgisi olsa bile hiçbir şekilde büyü yapması mümkün değildir.

Domuz Yağı Büyüsünü Tek Başına Yapmak Mümkün Mü?

Var olan tüm büyüler gayb alemlerinde bulunan özel enerjiler vasıtasıyla dünyamızda etki gösterir. Bu enerjilerin ne şartlar altında kullanılacağını belirlemek fazlasıyla zor bir çalışmadır. Ledün, havas, ebced gibi çok sayıda farklı ilim kullanılarak yapılmak zorundadır. Bu çalışmalar ise sadece gerçek medyumlar tarafından yapılabilir. Domuz yağı büyüsü de aynı şekilde yapılan uygulamalardandır.

Evde tek başınıza büyü yapmak imkansızdır. Büyünün bilgisine ulaşmanızın mümkün olmadığı gibi ulaşılan bilgiyi kullanmak da sıradan biri için mümkün değildir. Bu bilgi sadece güçlü nefes gücüne sahip insanlar tarafından kullanılabilir.

Domuz yağı büyüsü yaptırmak için mutlaka işinin ehli bir medyum ile çalışmak gerekir. Medyumlar büyünün tutması için gereken her türlü çalışmayı doğru şekilde yerine getirecektir. Ancak, domuz yağı büyüsünden daha güçlü büyü çalışmaları olduğu da unutulmamalıdır. Aynı amaçlar için yapılabilen en etkili büyü çalışması papaz büyüsüdür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın