Şans Büyüsü

Medyumlar büyü ve benzeri uygulamaları yapabilmek için uzun yıllar süren eğitimler alır. Bu eğitimleri neticesinde şans büyüsü de dahil olmak üzere pek çok farklı büyü çalışması yapabilir. Aldıkları eğitimin niteliği, medyum hocaları nefes gücüne ve özel olarak çalışmak istedikleri alanlara bağlı olarak değişecektir.

Şans büyüsü yapıldığı zaman, medyumlar tarafından pek çok farklı enerjinin kişinin iradesi üzerinde yönlenmesi gerekir. Bu yönlendirmede ilimlerin gizli bilgisinden yararlanıyor olsa da en önemli olan medyumun nefesidir. Nefes sayesinde doğru etki görülür, nefesi güçsüz olan medyumların büyü yapması imkansızdır.

Şans büyüsü çok yapılan bir büyüdür. Tarihte de hep yapılmış olan bu çalışmada, tam olarak bu sayede pek çok farklı yöntem görülmektedir. Bir medyum hoca, dilediği gibi yöntemlerini belirleyebilir, etkili bir büyü için gerekli çalışmaları bu şekilde yapabilir.

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şans büyüsü için çok sayıda farklı yönteme rastlamak mümkündür. Medyum hocalar, bu yöntemler arasından hangisinin kendileri ve sizin için en uygun olduğunu belirlemek için enerjinizi detaylı bir şekilde kontrol eder. Yapılan bu kontrol ile birlikte, hangi konuda büyü yapılacağına net biçimde karar verilir. Bu kontrolün yapılmaması halinde büyüden istenen etki alınamaz. Şans büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerde mutlaka her kişiye özel olarak bir çalışmanın yapılması gereklidir.

Medyumların şans büyüsü için kullandıkları teknikler ve yöntemler çok farklı olabilir. Kesin olarak hangi yöntemin kullanılacağını sadece medyum hoca bilir. Yine aynı şekilde, bu büyüde de kullanılacak tüm duaların gizli tutulması nedeniyle medyumların nasıl büyü yaptığını anlamak mümkün olmayacaktır.

Gerçek bir medyum ile çalışmanız durumunda hiçbir zaman büyünün etkisi veya yapılışı ile ilgili endişe etmenize gerek kalmaz. Gerçek medyumlar, hiçbir zaman mağduriyet oluşmaması adına en güçlü büyüleri, en etkili şekilde kullanır. Şans büyüsü yapılırken de durum bu şekilde olmaktadır.  

En Kolay Şans Büyüsü Hangisi?

Şans büyüsü çalışmaları arasında kimi zaman kolay büyülere denk gelmek mümkün olsa da aslında tüm çalışmalar aynı kaynaktan gelir ve eşit ölçüde zorluklara sahiptir. Medyumlar, bu gibi büyüleri yaparken farklı konularda özel bilgilerine başvurmak durumundadır. Bir büyünün kolay olabilmesi veya hızlı şekilde yapılabilmesi gibi bir durum asla söz konusu değildir.

Büyü yapacak olan medyumlar, her şeyi size özel olarak hazırlar. En ufak bir detay bile büyülenecek kişi için düşünülür. Bu nedenle şans büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler zordur, asla kolay olduğu düşünülmemelidir. Yine aynı şekilde, tüm bu zorluklardan dolayı büyülerin her zaman için işinin ehline bırakılması gereklidir.

Şans büyüsü yapan medyumlar da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar hakkında yazılan yorum ve şikayetleri ana sayfada toplamaktayız. Okumak ve siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Şans Büyüsü” için bir cevap

  1. nasil desem bilmiyorum ama aparti yapmiyorum gercekten neye elimi atsam kuruyodu inanin bana artik burama kadar geldi dedim ali gurses hocayi buldum hic arastirmadim bile medyum yazdim o cikti yurtdisindayim burdan birini bulamayacagim icin mecbur internetten arastirdim bana bakim islemini uygun gordu ali hoca hallettik islemleri derken ustumdeki buyuyu gordu bozdu yapildigi yere kadar soyledi ve butun anlattigi verdigi bilgiler de dogruydu gercekten hala sokun etkisindeyim buyu bozma islemi yaptik ve o sekilde rahatladim hic buyu muyu anlamayan biriydim ama ic sesime gore buldum ali hocayida zaten dedigini yaptiktan sonra rahatladim daha duzene girdi hayatim simdi gecmisteki basiretsizliklerim yuzunden basima acilan isleri temizlemekle ugrasiyorum onun disinda herseyi dedigi gibi duzene soktu cok sukurki bu tur sorunlariniz varsa bir kendisinden bilgi alin derim 0535 590 62 75 numarasi

Bir cevap yazın