Sevgiliye Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Tarih boyunca hemen hemen her toplumda büyü yöntemine başvurulmuştur. Büyü yapan kişilerden diğer adı ile medyumlardan yardım beklentisi içine giren insanların daha mutlu oldukları görülmüştür. Bir olay için en hızlı çözüm yolu olarak da görülen büyüler, kişinin çevresinde olup bitenlere anlam veremediği an kendisini göstermeye başlamaktadır. Kimi büyüler hızlı bir şekilde etki ederken kimi büyüler ise daha yavaş etki etmektedir. Ancak her iki tarafın ortak noktası büyülerin insan yaşamlarında yer almasıdır.

Kişiler kendileri ve sevdikleri insanlar için büyü yaptırmaktadır. Sevgiliye yapılan büyü aşkın ve sevginin devamı için yapılmaktadır. Her iki taraf da birbirlerinden kuşku etmeleri ve güvensizlik oluşması nedeni ile büyüye ihtiyaç duymaktadırlar. Sevgililer arasında yapılan en yaygın büyülerden birkaçı bağlama, soğutma ve aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü genellikle ayrılığa dayanamayan insanların yaptırdıkları büyüdür. Tek taraflı devam eden ilişkinin bitmesi diğer kişi tarafından bir türlü kabul edilemez. Bu durumda medyumlara başvurarak sevdiği kişiyi geri getirmesi için büyü yapılmasını ister.

Sevgiliye Yapılan Büyünün Belirtileri

Sevgiliye yapılan büyüler, birçok kişi tarafından yapılmak istenmiştir. Medyumların en çok yaptığı büyüler sevgililer ve eşler için yaptıkları büyülerdir. Büyü yapıldıktan sonra yapılan kişi üzerinde birtakım belirtiler kendini göstermeye başlar. Eğer yapılan büyü ayrılık büyüsü değil ise daha farklı belirtiler göstermeye başlar. Bağlama ve aşk büyüsü gibi büyülerde genellikle kişi karşı tarafı daha çok özlemeye başlar. Arama isteği daha baskın gelir. Sürekli kendisine büyü yapan kişiyi düşünmektedir. Gelecek için yapılan planlarda büyü yapanın olması da belirtileri arasındadır. Platonik aşık olan kişilerde tek taraflı sevgi olması nedeni ile bu durumu kaldıramaz ve medyumlara giderek büyü yaptırmak istediğini belirtir.

Büyü yapılan kişinin sürekli yorgun, halsiz, düşünür şekilde olması da büyüden etkilendiğini göstermektedir. Sevgiliye büyü yaptırmak karşılıklı ilişkilerde her zaman tek taraf tarafından kabul görmektedir. Büyü yapıldığının farkına varılmaması büyünün ömür boyunca devam etmesine neden olmaktadır. Büyü yapılan kişide oluşan ani yeme, içme bozuklukları, dayanılmaz sırt ve baş ağrıları da büyünün etkisini göstermektedir. Medyumlar büyü bozmak, büyü çözmek gibi konuların dışında büyü de yapabilirler. Her çeşit iyi ve kötü amaçlı büyüleri yapmaktadırlar. Alanlarında gerekli donanım ve birikimlere sahiptir.

Sevgiliye Yapılan Büyünün Bozulması ve Sonuçları

Sevgiliye yapılan büyüyü bozdurmak kişinin büyü yapıldığının farkında olarak medyumlara gitmesi ile bozulabilir. Büyü bozmak için belli başlı kurallar vardır. Her medyum tarafından kullanılan yöntemler ve malzemeler farklıdır. Medyumlar kendisine büyü yapıldığını söyleyen kişilerin gözlerine ve davranışlarına bakarak büyü olup olmadığını anlamaya çalışır. Diğer bir anlama şekli ise doğaüstü varlıklar alemi ile iletişime geçmesidir.

Medyumlar kullandıkları yöntemler ile kişi üzerindeki kötü enerjilerin dağılmasını ve tamamen ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Büyülerin bıraktığı olumsuz duygu ve düşüncelerden kişi arındırılmaya çalışılmaktadır. Büyüden kurtulmak ve büyü ile ilgili bütün konular için medyum hocalarla irtibat kurularak görüşme sağlanmalıdır.

Sitemizde medyum hizmeti alan insanların deneyimlerini paylaştıkları yorumları okuyabilir, aldığınız medyum hizmetinin deneyimlerini paylaşmak için yorum yapabilirsiniz. Tarafsız yorumları okumak veya yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın