Gideni Geri Döndürme Büyüsü

Büyü söz konusu olduğunda, dünyamızda var olan bilgiler ve kurallar dahilinde düşünmek hiçbir zaman doğru olmayacaktır. Gideni geri döndürme büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışması manevi alemlerin, gözle göremediğimiz enerjilerin etkisi ile mümkündür. Bu enerjiler, medyum hocalar tarafından öğrenilen sayısız ilim ve bu kişilerin nefes gücü sayesinde yönlendirilip istediğimiz şekilde kullanılabilir.

Gideni geri döndürme büyüsü gibi büyü çalışmalarında kullanılan tüm teknikler kadim dönemlerden kalma bilgileri içerir. Bu bilgileri edinmek hiç de kolay değildir. Medyumlar, tüm bu bilgileri uzun yıllar süren bir eğitim neticesinde öğrenir. Bunun akabinde ise medyum hoca tecrübesini geliştirerek insanlara yardım edebilecek seviyeye ulaşır.

Büyülerde kullanılan tüm yöntemler gizli tutulur. Herhangi bir insanın böylesi bir bilgiye erişebilmesi hiçbir zaman mümkün değildir. Bu bilgi, yalnızca medyumlar tarafından öğrenilir ve kullanılır.

Büyüleri Evde Yapmak Tehlikeli Olabilir

Büyüler, tehlike yaratmayan çalışmalar olsa da kötü niyetli insanlar bu enerjileri farklı amaçlarla kullanabilmektedir. Kara büyü adı verilen büyü çalışmaları ile hem büyülenen kişinin hem de büyüyü yaptıranın zarar görmesi mümkündür.

Gideni geri döndürme büyüsü hiçbir şekilde kara büyü değildir. Bu nedenle, söz konusu çalışmanın zarar vermesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Medyumlar, bu çalışmada hiçbir zararı olmayan, hayırlı enerjileri kullanarak netice alır.

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan büyüler herhangi bir tehlike taşımıyor olsa da internette veya kulaktan dolma bilgilerle öğrenilen büyü yöntemleri zararlı olabilir. Kötü niyetli insanlar, sadece zarar verme nedeniyle yanlış çalışmaları paylaşıp, gideni geri döndürme büyüsü adıyla yayınlayabilmektedir. Bu gibi durumlarda herhangi bir mağduriyet yaşamamak adına mutlaka işinin ehli medyumlarla çalışmak, hiçbir şekilde bu yöntemleri denememek tavsiye edilmektedir.

Medyum Hocalar Tarafından Yapılan Büyüler Zararsızdır

Gideni geri döndürme büyüsü gibi büyü çalışmaları çok uzun yıllardır yapılan, bu alanda uzmanlık kazanan medyumların oldukça iyi bildiği uygulamalardır. Bu uygulamalar hakkındaki bilgimiz neredeyse binlerce yıllık geçmişe dayanır.

Gerçek medyum hocalar, hiçbir zaman kara büyü çalışması yapmaz veya herhangi bir zararlı enerji kullanmaz. Yaptıkları tüm çalışmalarda, en iyi enerjileri kullanarak istenen sonuçları alır. Bu nedenle, gideni geri döndürme büyüsü gibi büyülerin zarar vermesi imkansızdır.

Her konuda olduğu gibi, medyumluk mesleğinde de her şey ehline bırakılmak zorundadır. Medyum hocalar, eğitimleri ve tecrübeleri sayesinde istenen her türlü sonucu alır. Bunu yaparken de her zaman insanlar için hayırlı enerjileri kullanır.

Gerçek medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini değerlendirebilirsiniz. Kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada toplanan bu yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarına ulaşmak, dilerseniz çalıştığınız medyumlar ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak veya soru sormak için ana sayfaya gidebilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

“Gideni Geri Döndürme Büyüsü” için bir cevap

  1. Öncelikle kendi durumumdan biraz bahsetmek istiyorum onun üzerine yaptırdığım işlemi söylemem daha doğru olur ben hollandada işçi olarak çalışıyorum burada maddi durumumu düzeltebilmek adına kaçak geldim ailem türkiyede herkes orada ben burada çalışıp para gönderiyordum ama artık işler kapanmaya başladı iki ay işsiz kaldım cebimde beş kuruş bile yoktu ailem aynı aç açıkta kaldı akrabalar yardım etti bu sürede benim medyum ali gürses hocayı tanımamda bu sürede oldu yine artık son çare hocaya telefon açtım sıkıntımı anlattım bana vefk önerdi bakım yaptı üstümdeki hayırsızlığı defetti kendisi çok sıkıntılı bi dönem geçirmiş olmama rağmen bana hem piskolojik güç oldu hemde iş bulmama yardım etti o işlem çok güçlüymüş gerçekten daha elime geçtiğinden bir hafta geçmeden eski işyerimden haber geldi üç ay öncesinde yanlış hesap yapıp eksik para yatırdık diye para geldi havadan resmen sonrasında bir hafta geçmedi gene aynı yer aradı tekrar işe başla bizde diye eskisindende daha iyi parayla hemde yani demek istediğim allah ali gürses hoca gibi insanlara bol ömür ve rızık versin

Bir cevap yazın