Geri Getirme Büyüsü

Ayrılıklara katlanmak çok zordur. Özellikle acılı ayrılıklara katlanmak daha da zordur. Ayrıldıktan sonra iki tarafın da iki seçeneği olur. Bu seçenekler kişilerin ya her şeyi unutup yola devam etmesi ya da eskiye dönebilmek için çabalamasıdır. Eğer eskiye dönmek için çabalamayı seçtiyseniz ve çabalarınız bir türlü sonuç vermiyorsa geri getirme büyüsü ile yaşadığınız acıları, kötü anları arkanızda bırakarak ilişkinize tekrardan başlayabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İlk aşamada yapmanız gereken size geri dönmesini istediğiniz kişinin çok sık kullandığı bir eşyayı almaktır. Bu aşamaya rehin almak deniyor. İkinci aşama hemen yapılmalıdır. Bir örtü ile seçilen eşya her yeri kapanacak şekilde örtülmelidir. Çok dikkatli olunmalıdır. Açık bırakılan küçük bir yer bile büyünün bozulması veya tutmaması için yeterli bir neden olabilir. Üçüncü aşamaya gelindiğinde örtüye sarılmış eşya kimsenin göremeyeceği ve sizi rahatsız edemeyeceği bir odaya götürülür. Bu odada örtüyle örtülmüş olan eşyanın etrafında saat yönünün tersinde 12 kez dönülür. Bu uygulama iki gece boyunca tekrarlanır. Geri getirme büyüsünün son aşamasına gelindiğinde ise artık örtü ve eşya ayrılır. Büyü yapmak için seçilen eşya toprağa gömülür, örtü ise yakılır. Böylece büyü tamamlanmış olur. Artık tek yapmanız gereken beklemektir.

Geri Getirme Büyüsü Herhangi Bir Zamanda Yapılabilir mi?

Geri getirme büyüsünün yapılması için belli zamanlar vardır. İstenilen herhangi bir  zamanda yapılması doğru değildir. Her ayın ikinci ve üçüncü haftasında yapılması daha etkili ve uygun olur. Ayın birinci ve dördüncü haftasında yapılması uygun değildir. Eğer büyü yapılacak eşyayı bulmak çok vaktinizi aldıysa daha birinci haftadaysanız ikinci ve üçüncü haftanın gelmesini bekleyip büyüyü öyle yapmalısınız.

Büyünün aşamalarının atlanmaması ve hepsinin doğru yapılması çok önemlidir. Bu yüzden büyüyü yapmaya karar verdiyseniz bu konuda alanında uzman bir hocaya danışarak yapmanız daha doğru olacaktır. Hollanda‘da veya Avrupa’da yaşıyorsanız Hollanda medyum hocalarını araştırmanızı öneririz.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın