Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyüler, manevi dünyada gerçekleşen ve dünyamıza buradan etki eden çalışmalardır. Manevi dünyada var olan çeşitli enerjiler, bağlama büyüsü gibi büyü yöntemleri vasıtasıyla dünyaya yansıtılır ve istenen etkinin alınması sağlanır.

Bir medyum hoca büyü yaparken her koşulda manevi dünyadaki enerjileri kullanmak zorundadır. Bağlama büyüsü de hiçbir şekilde öte alemlerden alınacak destek olmadan etkisini ortaya çıkaramayacaktır. Tüm bu etkiler sadece gaybın bizlere sağladığı destek ile mümkündür.

Manevi dünyada var olan enerjilerin dünyaya yansıması sayısız farklı yöntem ile mümkün olabilir. Büyü teknikleri, zaman içinde geliştiği için geçmişten bugüne pek çok büyünün yapılış yöntemi değişmiş olabilir. Bu yöntemler değişmiş olsa bile bağlama büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerde manevi enerjiler kullanılmaktadır.

Büyülerde kullanılacak yöntemler sadece medyum hocalar tarafından yapılan inceleme neticesinde belirlenir. Bağlama büyüsü yapacak olan medyum hoca, tecrübesini ve ilimlerde olan hakimiyetini kullanarak sizin için en tesirli büyüyü belirleyecek, bu büyüden istediğiniz verimi almanızı sağlayacaktır.

Bağlama Büyüsü Hangi Yöntemlerle Yapılır?

Bağlama büyüsü, tarih boyunca sık yapılmış ve yapılmaya devam eden büyü çalışmalarındandır. Bu büyülerde kullanılacak olan yöntemlerin ne olduğu medyum hocalar tarafından yıllar süren çalışmalar neticesinde belirlenir.

Özellikle bağlama büyüsü gibi büyü çalışmalarında bazı malzemelerin enerjisinden yararlanılması da mümkündür. Örneğin, bu büyüde özel tesirlere sahip olan mumlar, tütsüler veya safran gibi kendine has özel enerjileri bulunan bitkiler kullanılabilir.

Yöntemler, her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünde de gizli tutulmaktadır. Bu işin ehli olmayan ve kendini bu alanda geliştirmemiş, eğitim almamış olan kişiler bu bilgilere ulaşamaz. Medyum olmayan bir insana el verme yöntemi ile aktarılan bu yöntemlerin ulaşması mümkün değildir.

Medyum hocaların bilgisi ve tecrübesi sayesinde en doğru büyü yöntemi belirlenecektir. Gerçek medyumlar, gerekli olan tüm çalışmaları çocukluk yıllarından itibaren aldıkları eğitimler sayesinde yapabilir.

Bazı Yöntemler Herkes İçin Uygun Olmayabilir

Tüm büyülerde olduğu gibi bağlama büyüsünde de kullanılacak olan yöntemler kişiye özel belirlenir. Medyumlar, çalışmaya başlamadan önce manevi dünyada var olan enerjileri inceleyerek gerekli olan çalışmada karar kılar.

Bağlama büyüsü yapılırken, bir kişi için uygulanan yöntem başka biri için işe yaramayabilir. Her insanın kendine özel, farklı bir enerjisi olduğu için büyüler mutlaka kişiye özel olarak yapılmalıdır. İşinin ehli olan medyumlar tüm çalışmalarında bu şekilde hareket eder.

Gerçek bir medyum hocayla çalıştığınız sürece, istisnai durumlar hariç olmak üzere neredeyse her zaman istenen etkiyi alabilmek mümkündür. İşinin ehli olan medyum hocalar hiçbir zaman kimseyi mağdur etmeyecek, gerekli olan büyüyü en iyi şekilde yapacaktır.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili gelen her yorum, tarafsız şekilde ana sayfada yayınlanmaktadır. Siz de hakaret içermediği sürece çalıştığınız medyumlarla ilgili kendi yorumunuzu paylaşmak, soru sormak veya memnuniyet belirtmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Bağlama Büyüsü Nedir?” için bir cevap

  1. Arkadaşlar öncelikle mesajlarınız için çok teşekkür ederim, burada bir sürü kişinin yazdığı detaylı bilgiler sayesinde doğru dürüst bir hoca bulabildim. Ben de aşk büyüsü yaptırmak istiyordum, aslında büyü değil de vefk yaptırmayı istiyordum diyebilirim, Ali Gürses hoca sağolsun bana bu konuda yardımcı oldu.
    Benim vefk sadece bir hafta kadar sürdü gelmesi, çok hızlı geldiği için memnun kaldım, sonrasında da zaten etkisi kendini ispatladı çalışmanın. Normal bir işlem gibi değildi sanki doğal olmuş gibi oldu her şey tesirinden dolayı.
    Rabbim bir sürü insanın derdini sıkıntısını biliyor, inşallah da herkese sıkıntısını çözmeyi nasip eder. Benim sıkıntımı Ali Gürses’in bu vefki çözdü. Burada yazan birinin mesaj sayesinde kendisini bulmuş oldum eğer o mesajı görmeseydim muhtemelen kendisini tanıyamayacaktım. Allah o yazandan da razı olsun Ali Hocadan da razı olsun.
    Aşk için yapılan şey kimisine basit gibi gelir ama işin aslı öyle değil. Aşk cidden insanı etkileyen bir şey. Kiminin derdi daha büyüktür tabi onu bilemem ama benimki de hiç öyle kolay atlatabileceğim bir şey değildi. Ali hocanın vefki olmasaydı yemeden içmeden kesilmiştim resmen aşkımdan. Allah kendisinden binlerce kez razı olsun bu sıkıntıları dertleri çözmeme vesile oldu. Şimdi buraya bunları yazdım, benim sayemde derdini sıkıntısını çözmeyi başaran arkadaşlar olursa bir allah razı olsun derlerse ne mutlu bana. İnternette Ali isminde sahtekarlar da var dikkatli olun bahsettiğim Ali hocanın telefonu 05355906275 sitesi medyumali.com oradan bilgi sahibi olabiliyorsunuz

Bir cevap yazın