Bakım Yaptıranlar

Bakım yapan hocalar insanların enerjilerini çok net şekilde inceleyebilir. Bu incelemeler neticesinde, medyumların ne gibi çalışmalar yapacağı, hangi yöntemlerin sizin için en uygunu ve etkilisi olduğu ortaya çıkar. Bu nedenle, büyü yapılmadan önce her zaman bakım yapılmak zorundadır.

Bakım ile sadece bu da tespit edilmez. Aynı zamanda, yapılacak olan çalışmaların ne tarz bir enerji üzerinde koyulacağı da belirlenir. Bakım yapan hocalar, sizin enerjinizi ve gayb alemlerindeki varlığınızı görür. Bu sayede de yapılacak her işlemin temelleri sağlam hale getirilir.

Bu uygulama yapılırken medyumların manevi alemler hakkındaki bilgisinden emin olunması önemlidir. Medyumlar, enerjileri tanımadıkları sürece bakım yapamaz. Bakım yapan hocalar, bu konuda hem bilgili hem de tecrübeli olmak zorundadır.

Yapılacak olan çalışmanın dünyanın her yerinde aynı etki ile yapılabileceği unutulmamalıdır. Medyum hocalar yeri geldiğinde başka ülkelerden bile bakım yaparak istediğiniz etkiyi almanızı sağlayabilir. Bakım yapan hocalar, insanlara her zaman yardım etmek için büyük bir bilgi birikimi ve tecrübe kullanır.

Bakım Yapmak İçin Ne Gerekir?

Bakım yapan hocalar, öncelikle ilim konusunda uzmanlık derecesinde bilgi sahibi olmak zorundadır. Bu ilimlerden bazıları, medyumlar tarafından yaygın kullanılan havas, ledün ve numeroloji gibi çalışmalardır. Bu çalışmalarda uzmanlık seviyesinde bilgi edinmek yıllar süren bir süreçtir.

Bakım yapan hocalar sadece birkaç ilimle bu işi öğrenmez. Bunlar dışında kullanmaları gereken daha sayısız bilgi bulunur. Hangi durumda, ne tarz bir ilim gerekeceğini anlamak çok zordur. Medyumlar, yeri geldiğinde, bizlerin dünyada kullandığı bilgileri bile maneviyat çalışmalarında kullanabilmektedir.

Bakım yapan hocaların bilmesi gerekenler sadece bununla da sınırlı değildir. Yapılacak olan tüm çalışmaların doğru olabilmesi adına tecrübeye de ihtiyaç duyulur. Tecrübe sayesinde, hangi bilginin ne şartlarda kullanılacağı net şekilde görülebilir. Bir medyumun başarılı çalışma yapabilmesi her zaman için tecrübeli olması ile bağlantılıdır.

Evde Bakım Yapılabilir Mi?

Bakım işlemi, manevi alemler ile alakalı yapılan çalışmalar içinde belki de en yüksek uzmanlık gerektiren uygulamadır. Bunu yapabilmek için kadim dönemlerden gelen ilimleri öğrenmek, enerji konusunda uzmanlık kazanmak ve çok ciddi bir tecrübe sahibi olmak gereklidir. Bakım yapan hocalar, tüm bu gereklilikleri yıllar boyunca bu alanda çalışarak karşılayabilmektedir.

Her medyumun bile bakım yapabilmesi mümkün değildir. Bakım yapan hocalar özel olarak kendilerini bu alanda geliştirmiş olmak zorundadır. Aksi takdirde çalışmaların etkisi olmayacaktır.

Evde, bu işten anlamayan kişiler tarafından enerjilerin incelenmesi imkansızdır. Bu nedenle, bakım yapmak gibi bir şey denenmemelidir. Böylesi bir teşebbüs sadece vakit kaybından ibaret olacak ve istediğiniz hiçbir şeyi öğrenememenize yol açacaktır.

Bakım yapan hocalar ile ilgili sitemize sizlerden gelen tüm yorum ve şikayetleri kolayca ulaşabilmeniz için ana sayfada yayınlamaktayız. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Bakım Yaptıranlar” için bir cevap

  1. Selamlar herkese daha önce çok kez dolandırıldım sayısını bile hatırlamıyorum en son bu tür internet sitelerinden haftalarca araştırıp ali gürseste karar kıldım ali hocaya papaz büyüsü işlemi yaptırdım. Oğlum un yabancı bir kızla olan evliliğinin bitmesi ailemiz ve onun için daha hayırlı olacaktı zira kızın çok kötü alışkanlıkları ve uygunsuz bir mesleği vardı ancak oğlum anlamak istemiyordu. Bir hafta sürüyor çalışmanın gelmesi. Endişeniz olmasın ali hoca her aşamasında bilgi veriyor, sorduğunuzda bekletip oyalamıyor diğerleri gibi. Neyse ne açıkca söylüyor. Gelen işlemin de tutmasına 1-21 gün demişti. Yaklaşık 5-6 gün sürdü bizdeki etki. Yavaş yavaş gelişti, yani 5. Günde soğumaya başladılar, bir haftaya kalmadı da ayrılık konuşmaya başladılar. 21 güne gelmeden zaten ayrılmış uzaklaşmış oldular. İşlemden memnun kaldığım kadar ali hocanın yaklaşımından da memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Çok ilgili ve dinleyerek çalışan biriydi bu tür konularda sıkıntısı olanlara tavsiye ederim medyumalibey@gmail.com ali hocanın mail adresi 05355906275 numarası biz hep mailden iletişim kurduk genelde onlara da dönüyor bu kadar çok dolandırıcının olduğu bir alanda işini doğru yapanlardan da bahsetmek gerek diye düşünüyorum

Bir cevap yazın