Adet Kanı Büyüsü

Gelmiş geçmiş en tesirli büyüler arasında gösterilen adet kanı büyüsü, pek çok amaç için kullanılabildiği için, oldukça çeşitli yöntemler ile yapılmakta. Bu yöntemler arasında malzeme kullanılanlardan, malzemesiz olacak şekilde, sadece bir fotoğraf veya kişiye ait bir eşya ile yapılabilenlerine kadar farklı seçenekler mevcut. Bu seçenekler dahilinde, bir insan üzerinde uygulanan adet kanı büyüsünün bozulması için gereken çalışma da aynı şekilde çok farklı olabilir.

Her adet kanı büyüsünün ortak noktası, bu büyülerin direk olarak kişinin iradesine etki etmesidir. Büyülerin iradeye etki etmesi nedeniyle, sıradan bir büyüye kıyasla daha karmaşık bir bozum sürecine ihtiyaç duyulur.

Adet kanı büyüsü bozulurken, öncelikli olarak büyünün amacı belirlenir. Aşk için mi yoksa kişiyi kötü şekilde etkisi altına alması için mi yoksa daha farklı bir nedenle mi yapılmış belirlendikten sonra, büyüyü bozacak yöntem üzerinde araştırmaya  başlanır.

Adet kanı büyüsü bozacak medyumun, adet kanı büyüsü yapmayı bilmesi şarttır. Çünkü büyünün nasıl yapıldığı bilinmeden çözmek de mümkün olmaz. Bu nedenle, büyü bozma çalışması sırasında her zaman tecrübeli ve bu işler konusunda iyi referansları olan bir medyum hocayı tercih etmelisiniz.

Büyünün nasıl yapıldığı belirlendikten, yani çözme aşaması tamamlandıktan sonra, bozma aşamasına geçilir. Bozma aşamasında, büyünün nesne ile yapılıp yapılmadığı oldukça büyü öneme sahiptir. Eğer büyü yapılırken kişiye ait bir eşya kullanıldıysa, çoğu zaman bu eşyanın bulunması ve uygun dualar ile yakılması gereklidir. Ancak bazı durumlarda buna gerek kalmayabilir. Bu seçim, adet kanı büyüsünü bozacak olan medyumun tercihidir.

Eğer herhangi bir nesne kullanılmadıysa ve yalnızca ayna yöntemi gibi farklı yöntemler ile yapıldıysa, bu tarz büyülerin bozulması çok daha kolay gerçekleşir. Bu gibi büyülerde özel bir çalışma yapılmadan, sadece bir vefk ile büyü bozulabilir. Hazırlanan vefk hem büyüyü bozma hem de korunma etkisine sahip olacağı için, kişi tarafından ömür boyu kullanılabilir.

Adet kanı büyüsü, farklı ve etkili bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zordur. Bu nedenle, bu büyüyü bozacak kişinin nefesinin çok kuvvetli olması, hatta daha önce çok kez adet kanı büyüsü gerçekleştirmiş olması tavsiye edilir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

“Adet Kanı Büyüsü” için bir cevap

  1. Rusya’da yaşıyorum, bulunduğu yer itibariyle çok kolay posta gönderilmiyor. Günahlarını almak istemem ama iki defa ismini vermek istemediğim medyumlar ile çalıştım ikisinde de çalışma elime ulaşmadı. Suçu kargoya postaya atıp numaralarını değiştirdiler.
    Biraz araştırma yaptım, ali gürses hocayı buldum. Numarası 05355906275 ve yıllardır aynı, bir sürü haber çıkmış hakkında, insanların yorumları falan çok iyi.
    Biri de Haberler.com’daki röportajı
    https://www.haberler.com/guncel/gizli-ilimler-uzmani-ali-gurses-sorulari-yanitladi-15852882-haberi/
    Tüm incelemelerim sonrası Ali hocanın işinin arkasında duran biri olduğunu düşünerek işlem yaptırma kararı aldım. Bulunduğum yere sorun olmadan gönderebileceğini söyledi, güvendim anlaştık. Kargoyu gönderdi, her aşamasını takip edip bilgi verdi bana. Benden çok o ilgilendi mağduriyet yaşamamam için. Hatta türkiyedeki ptt ile alakalı bir sıkıntı çıkmış gümrükte mi nerede tam anlamadım, onunla bile ilgilenmiş bana hiç yansıtmadı bile olan biteni. Bu kadar dürüst olan birinin çalışmasının da yalan yanlış olması zaten beklenemezdi. Gelen vefkten çok memnunum. Şu ana kadar olan biten her şey çok iyi gidiyor. Dürüst medyum bulmak çok zor ama bulunca da gerçekten insanın hayatını değiştirecek işlemler yapabiliyor allahın izniyle. Medyumali.com hocanın web sayfası oradan daha detay alırsınız ben yaşadıklarımı yazmak istedim…

Bir cevap yazın