Medyumlar Ne Yapar?

Yaşadığımız bu dünya içerisinde başımıza gelen her şeyin farklı bir alem ile bağlantısı bulunur. Medyumlar ne iş yapar denildiği zaman akla gelen ilk şey bu öte alemler olmalıdır. Diğer alemlerde var olan tüm kavramların bu dünyanın kurallarına göre açıklanamayacağı unutulmamalıdır. Bu alemlerle alakalı yapılan her çalışma işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılmak zorundadır. Sıradan insanlar bu konuda hiçbir şey yapamaz, en basit bilgiden bile mahrumdur.

Diğer alemlerde var olan tüm enerjiler özel kurallara tabidir. Medyumların yaptığı işler de bu kuralları kullanarak bir takım etkiler sağlamak üzerinedir. Kimi zaman büyü kimi zaman vefk ve benzeri çalışmalar yapan medyumlar istenen etkiyi almak için her türlü uygulamayı yapar.

Gerçek medyum hocalar büyü çalışmalarında çok eski teknikler kullanmaktadır. Bu teknikleri öğrenmek için ciddi bir eğitim sürecinden geçilir, sadece el verme yöntemi ile bu işi yapabilecek kişilere bilgi verilir. Medyumların yaptıkları çalışmalar bu şekilde ortaya çıkar.

İnsanlar tarihin her döneminde medyumlara gitmiştir. Bugün de neredeyse her konuda medyumlara gidildiği görülmektedir. Manevi alemlerle alakalı neredeyse her konuda bize destek olan hocalar hayatımızın değişmesine bile vesile olabilir.

Öte Alemlerle İlgili Tüm Çalışmalar Medyumlar Tarafından Bilinir

Öte alemlerin enerjilerini kullanarak yapılan tüm çalışmalar medyum hocalar tarafından bilinir. Bu çalışmaların bilgisi sayesinde medyumlar eğitim almaktadır. Aldıkları eğitim ise bizlere bu alemden en iyi şekilde yararlanma fırsatı verir.

Medyumlara gidenler kimi zaman aşk büyüsü yaptırarak sevdiklerine kavuşabilir kimi zaman hiç geçmeyen iç sıkıntılarını çözmek için muska gibi çalışmalar için medyumlara başvurabilir. Tüm bu çalışmaların ne şekilde yapılacağı özel eğitimler sonucunda öğrenilmektedir.

Gerçekten bu işi yapan hiçbir medyum hoca insanları yarı yolda bırakmayacaktır. Sonsuz bir güce sahip olan gayb alemlerinde derdinize derman olacak bir şey mutlaka bulunacaktır.

Medyumlar Öte Alemlerin Doktorudur

Gayb alemlerinde olan her şey mutlaka işinin ehli tarafından incelenmek zorundadır. Bu alemlerin gücünün ve sınırlarının sıradan bir insan tarafından bilinmesi mümkün değildir. Bu nedenle yapılacak olan çalışmalar için medyumlara gitmek gerekir.

Medyumlara gidenler öte alemler için doktor vazifesi gören bir kişiye gitmiş demektir. Bazen bu alemde anlamlandıramadığımız konuları diğer alemler vasıtasıyla anlamak mümkündür. Medyumlar da bunu sağlayabilecek tek kişidir.

Sıkıntılarımızı çözmek, daha iyi bir yaşantıya sahip olmak için diğer alemlerden destek almaktan daha doğal bir şey bulunmaz. Medyumlar yaptıkları her işte bunu sağlamak için uğraşır. İşinin ehli olan bir medyumla çalıştığınız sürece sıkıntılarınızdan çok kısa sürede kurtulmak mümkündür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bunları okumak, dilerseniz kendiniz de daha önceden çalıştığınız medyumlar hakkında görüş ve şikayetlerinizi yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın