Tarafsız Medyum Şikayetleri

Medyumluk, gün geçtikçe artan bir meslektir. Bu popülerleşme beraberinde sözde medyumların da türemesine sebep olmuştur. Sözde medyumlar, mesleği bilmeyen ancak biliyormuş gibi yapıp insanları dolandıran kişilerdir. İnsanlara, sorunları olan konuyu çözmeyi vadedip parayı aldıktan sonra genelde ortadan kaybolurlar. Bu durumdan mağdur olan insanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunu haberlerden, şikayet forumlarından görmek mümkün. Medyumlar kendi web sitelerinde veya sosyal medya hesaplarında olumsuz bir yoruma izin vermez veya yayınlamazlar. Bu da insanların bir medyum hocadan danışmanlık almadan önce daha fazla araştırması gerektiğini gösterir. Bu yazımızın konusu tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalıdır. Ancak bundan önce, medyumluk nedir bundan bahsedeceğiz.

Medyumluk Nedir?

Medyumluk, halk arasında üfürükçü olarak anılsa da aslında yaptıkları iş bundan çok daha fazlasıdır. Medyumların yaptığı işleri madde madde listeledik.

  • Musallat ve büyü gibi durumlardan etkilenen kişilere yardım etmek
  • Birçok şeyin bulunduğu şifalı karışımlar, enerji taşları hazırlamak
  • İnsanların dertlerine manevi çözümler aramak gibi birçok yerde insanlara fayda sağlamaktadır.

Fakat dolandırıcılar her yerde olduğu gibi burada da ortaya çıkmıştır. İnsanlara büyü yapabileceğini, dertlerine derman olacaklarını söyleyip paralarını almaktadır. Paralarını aldıktan sonra da genelde ya hiçbir şey yapmadan ortadan kaybolmaktadırlar ya da yaptıkları işlemler sahte olur. Peki ya tarafsız medyum hoca şikayetleri neden dikkate alınmalıdır?

Tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalıdır?

Tarafsız medyum hoca şikayetlerinin dikkate alınmasının en büyük nedeni; medyum hocalar piyasasında medyum olmayıp medyummuş taklidi yapanların sayısı oldukça fazladır. İşte bu sebeple, tarafsız medyum şikayetleri kendinize bir medyum hoca seçmeniz için çok iyi bir yol göstericidir. Çünkü tarafsız medyum şikayetlerinde insanlar kendi deneyimlerini paylaşmaktadır. Bu sayede dolandırıcı olan medyumlar ifşa edilmekte ve mağdur olan insanların sesini duyurması ise onların yüreğine su serpmektedir.

Bunların yanında insanların kendi yaşadıkları olumlu olayları anlatması veya hangi medyumun hangi konuda daha iyi olduğunu belirtmeleri ihtiyacınız olan konuda medyum bulabilmeniz açısından büyük bir avantajdır.

Tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalı sorusunun cevabı kişiden kişiye değişecek olsa da genel hatlarıyla bunlardır. Medyumluk hizmeti alan insanların paylaştıkları anıları okumak oldukça iyi bir seçim olacaktır. Bu noktada şikayetlerin tamamen objektif bir şekilde yazılması çok önem taşımaktadır. Tamamen tarafsız yazılan yorumlar, oldukça yardımcı olmaktadır. Bu yorumları okursanız paranızı kaptırmaktan kurtulabilirsiniz.

İnternet ortamında işini gerçekten iyi yapan medyum bulmak nerdeyse imkansız bir hale geldi. İnternet ortamında kendini medyumum diye tanıtan dolandırıcıların sayısı arttığı için, insanların medyumlara güvenmesi de oldukça zorlaştı. Bu yüzden insanların şikayetleri ve tarafsız yorumları okumak, işleri sizin için kolaylaştıracaktır.

Sitemizde medyum hizmeti alan insanların deneyimlerini paylaştıkları yorumları okuyabilir, aldığınız medyum hizmetinin deneyimlerini paylaşmak için yorum yapabilirsiniz. Tarafsız yorumları okumak veya yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Tarafsız Medyum Şikayetleri” için bir cevap

  1. 32 yaşıma geldim, hala istediğim gibi bir kismet bulamadım. Aile baskısı falan derken en son ali gürses hocayı bir akrabamız önerdi. Ben ne kadar istemiyorum olmaz öyle şey falan desem de beni biraz zorla da olsa ali hocayla telefonda konuşmaya ikna ettiler
    Iyikide konuşmuşum ali hocayla bana yaklaşımı sanki kendi ailemden öz abim gibi oldu dinledi derdimi ne yapılabileceğini anlattı içimi ferahlattı ben böyle işlerden çekinen biri olmama rağmen herşeyi bilmek güven verdi açıkcası
    Sonrasında ali gürses hoca kismet açma büyüsü diye bir büyü yaptı daha detaylarıda var ama ben pek bilmiyorum o kısımlarla annem ilgilendiği için ben sadece size sonucunu anlatabilirim hep aklımda olan gönlümde olan bir arkadaşım vardı onunla hep konuşurduk ama bu tarz konuların lafı bile geçmezdi ikimizde asla düşünmezdik diyebilirim ama hep isterdim bana hiç beklemediğim anda benden hoşlandığını söyledi rüyasında görmüş çok etkilenmiş hayatını benimle geçirmek istiyormuş bunları anlattı saatlerce ben ağzım açık dinledim istediğimin olduğuna şaşırdım hiç beklemiyodum açıkcası böyle sonuç aldığım için herkeze tavsiye ederim bu hocayı

Bir cevap yazın