İsviçre Medyum Hocalar

En etkili büyüleri yapabilen medyum hocalar kişiye göre farklı çalışmalar uygulamaktadır. Herkesin derdi ve istediği şey farklı olduğu için aynı büyü yapılmaz. Hatta büyü yapılan herkeste aynı etkiler de oluşmaz. Bir kişiye yapılan büyü bir haftada etkisini gösterirken başka bir kişide bu süre bir aya kadar çıkabilir. Bu durum büyüyü yapan medyum hocanın gücü ile de alakalıdır. Eğer çok bilgili ve daha önce çok fazla büyü yapan biri ile karşılaşırsanız, yaptığı çalışmalar daha etkili olacak ve kısa sürede kendisini gösterecektir.

Medyum hocaların yaptığı en etkili büyülerden bir tanesi de papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü yapılan kişi hemen etkisini görmeye başlar. Ayrıca bu büyünün bozulması da çok zahmetli bir iştir. En kötü büyülerden olan papaz büyüsü medyum hocalar tarafından yapıldığından kişinin hayatını çok kötü bir hale bile sürükleyebilir. Kara büyüler arasında yer alır ve etkisinde olan kişinin bunu fark etmesi çok zordur.

Eğer siz üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bir medyum hocaya giderek bakım çalışması yaptırabilirsiniz. Bu bakımlar sayesinde büyü olup olmadığı anlaşılabilir. Aynı zamanda yıldız düşük mü, kısmet kapalı mı gibi soruların cevabını da verir. Uzak ülkelerde yaşayan ve İsviçre’deki Türk vatandaşları da öncelikle bakım yaptırarak medyum hocanın kendisini çözmesine izin vermelidir.

Ak büyüler dediğimiz ve tamamen masum istekler üzerine kurulu olan çalışmalar da İsviçre medyum hocaları tarafından yapılmaktadır. Büyü etkisi altına girecek kişinin bazen bir eşyası kullanılsa da bunu herkes istemez. Yine de İsviçre’de bir kişiye yapılacak büyü için genel bilgilere ihtiyaç vardır. Medyum hocanın istediklerini söylediğiniz zaman çalışmalar başlayacak ve kısa süre içerisinde etkisini gösterecektir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

“İsviçre Medyum Hocalar” için bir cevap

  1. iyi günler dilerim. Medyum ali gürses ile ilgili yorumum olacak. Bu medyum hocaya bir aşk büyüsü yaptırdım. Papaz büyüsüydü yurtdışı olmama rağmen bir haftada ekspres kargoyla gönderdi ve 3-4 gün içinde de bana ulaştı işlem. Aşık olmasını istediğim kişi size yemin ederim sadece beş günde kapıma çiçek bıraktı. Üstünde not falan yok kimden acaba diye düşünürken ondan olabileceği aklıma geldi. Hiçbir şey söylemeden gülücük koyarak mesaj attım. Bana nereden anladın diye sordu. Aslında anlamamın sebebi büyüydü de neyse… işte o çiçek sayesinde şimdi aramız yakın bir ilişki arefesinde gibiyiz. Etkisini çok net gördüm. Şu an hiç şikayetim yok daha da iyiye gidiyor her geçen gün. Burada bazı arkadaşlar aşk ile ilgili hoca tavsiyesi sormuştu ben yaşadıklarımdan yola çıkarak kesinlikle medyum ali hocayı tavsiye ederim. +90 0535 590 62 75 telefonu medyumali.com sayfası size de mutlaka yardımcı olacaktır

Bir cevap yazın