Büyü Bozdurma

Kadim medeniyetler tarafından özel bir ilim dalı olarak kabul edilen büyü, günümüzde hak ettiği değeri görmediği gibi, farklı kişiler tarafından kötü niyetli emellerle adı kirletilmekte. Pek çok sahtekar, her işi yaptığını söyleyerek ortaya çıkmakta ve büyünün adını lekelemekte.

Büyü, Babil medeniyetinden bu yana, her zaman özel bir ilim olarak kabul edilmiştir. Modern çağlara kadar, neredeyse her ülkede okullarda ve özel topluluklarda öğretilen bu ilim, günümüzde yalnızca ustadan çırağa aktarılarak ilerleyebiliyor. Vaziyet böyle olunca, büyü ve büyü bozma gibi işlemler hakkında gerçekten bilgi edinmek de zorlaşıyor.

Dileyen herkesin dilediğini yazabildiği bir ortam olan internetin yaygınlaşmasına paralel, bu gizli ilimler konusundaki bilgi kirliliği de çoğaldı. İsteyen herkes rastgele bir şeyler uydurarak, büyü yapma veya büyü bozdurma konusunda bilgi vermeye başladı. Hayatın bir parçası haline gelen bilgi kirliliği, büyü gibi hassas konulara geldiği zaman oldukça tehlikeli bir hal alarak, kişilerin hayatlarına doğrudan zarar verme potansiyeli kazanıyor.

Bilgi, her dönem en büyük güçtür. Büyünün yapımında da büyü bozdurma için de bilgiye ihtiyaç duyulur. Ancak takdir edersiniz ki, güç her zaman kontrol altında tutulmalıdır. Büyü de kişiye oldukça büyük güç sağlayan bir bilgidir. Bu nedenle, büyü ve büyü bozdurma hakkında gerçek bilgiler her zaman saklanır.

İsteyen herkesin istediği dilden bir şeyler anlatabildiği internette, bu tarz gizli ilimler hakkında gerçek bilgi bulmanız imkansız. Evde tek başınıza, herhangi bir medyum veya hocanın yardımı olmadan büyü bozmanız için gereken bilgiyi elde edemeyeceğiniz gibi, şans eseri de olsa elde etmeniz halinde, tecrübeniz ve yeteneğiniz olmadan bu bilgiyi kullanamazsınız.

Büyü ilimi, hem yapılırken hem bozulurken çok ciddi efor gerektirir. Bu efor sadece fiziksel değil, aynı zamanda ruhanidir. Bu ruhani efor, yalnızca belli niteliklere sahip büyücü hocalar tarafından hakkıyla kullanılabilir. Halk arasında “nefes” olarak da bilinen bu güç, herkeste eşit olmadığı gibi, hem büyü yapımına hem de büyü bozdurma işlemine direk olarak etki eder. Kısacası, bilgisi ve  yeteneği olmayan bir kişinin evde büyü bozması mümkün değildir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın