Gerçek Medyum Şikayetlerini Okumak Neden Önemlidir?

Büyüler, sahip olduğu sayısız gizem sayesinde insanların bugüne kadar en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Tarih boyunca kullanılmış, pek çok kişinin hayatını doğrudan etkilemiş olan büyü uygulamalarında sayısız yöntem bulunmaktadır. Bugün de pek çok kişinin başvurduğu medyumlar, büyü aracılığıyla insanlara yardım etmektedir. Elbette, gerçek medyum şikayetlerinde de okuyabileceğiniz üzere, bazı kötü niyetli kişiler kendilerini medyum gibi tanıtarak mağduriyet yaşatabilmektedir.

Mağduriyetlerin önüne geçmek için medyumların niteliklerini anlamak çok önemlidir. Gerçek medyum şikayetlerinde ismi geçen dolandırıcıların pek çoğu herhangi bir medyumluk vasfına sahip değildir. Kötü niyetli bir şekilde, sadece para odaklı çalışan bu dolandırıcılardan uzak durmak, bu kişiler tarafından kandırılmamak sadece iyi bir araştırma ile mümkün olabilir.

Medyumlar, sayısız konuda büyü yapabilirken, bunlar içinde kimi zaman insanlar arasında var olan manevi bağları etkileyenlere de rastlanabilmektedir. Gerçek medyum şikayetlerinde, amatör medyumların asla başaramadığı büyü çalışmaları olarak sıkça karşımıza çıkan bu işlemlerde, medyumlar tarafından insanların manevi dünyası doğrudan tesir altına alınır. Yeri geldiği zaman ayrılık yeri geldiğinde ise aşk ve bağlama gibi konularda kullanılan bu yöntemler fazlasıyla etkili ve güçlüdür.

İnsanların İlişkileri Büyüden Etkilenebilir

İnsanların arasında var olan her ilişkinin manevi alemde bir karşılığı bulunur. Bu karşılığı kullanabilen medyum hocalar, insanların hayatlarında büyük değişimlere sebep olacaktır. Gerçek medyum şikayetlerinde göreceğiniz dolandırıcılardan uzak durduğunuz ve her zaman işini iyi yapan, profesyonel medyumlarla çalıştığınız sürece bu etkiyi dilediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkündür.

İki insan arasında manevi boyutta var olan bu bağlar zayıfladığı zaman kişiler birbirinden uzaklaşır. Yine tam tersi şekilde, bağların güçlenmesi demek kişilerin birbirine aşık olması anlamına gelmektedir.

Gerçek medyum şikayetlerinden yola çıkarak, dürüst ve profesyonel bir medyum bulmanız durumunda her zaman başarılı sonuçlar almak mümkün olacaktır. İşini iyi yapan bir medyum, hangi konuda olursa olsun istediğiniz yardımı sağlayacaktır.

Büyünün Temelleri Fiziksel Kurallarla Açıklanamaz

Büyüler, içinde yaşadığımız fiziksel dünyada tesir ediyor olsa da bu konuyu fizik kanunlarıyla açıklamak gibi bir şey söz konusu olamayacaktır. Bu dünyada var olan her şey kurallarla sınırlı olsa da öte alemlerde böylesi bir durum söz konusu değildir. Diğer alemler dünyamız gibi sınırlara sahip değildir.

Gerçek medyum şikayetleri, büyü veya herhangi bir gaybi çalışma yaptırmak isteyen herhangi birinin ilk incelemesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Burayı inceledikten sonra, hangi medyumla çalışmanız gerektiğini kolayca öğrenebilir, dolandırıcılardan uzak durmayı başarabilirsiniz. İşini iyi yapan bir medyum hoca bulmanız halinde istediğiniz her konuda başarılı sonuçlar alabilmeniz mümkün olacaktır.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize sizlerden çok sayıda yorum ve şikayet gelmektedir. Tarafsızca yayınlanan bu mesajlara ulaşmak, yorum yazmak ya da kendi sorularınızı sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Gerçek Medyum Şikayetlerini Okumak Neden Önemlidir?” için bir cevap

  1. Arkadaşlar selamun aleyküm herkes gönlünü ferah tutsun allah size yol gösterir. Kötü şeyler yaşadığınızı biliyorum herkes kötü şeyler yaşıyor, hepimiz benzer sıkıntılar geçiriyoruz ama bu yaşadıklarımız hayata küsmek için geçerli sebepler değil.

    Ben de bir dönem pes edecektim, hatta canıma kıymayı bile düşündüm. Haşa allaha isyan ettiğim zamanlar da oldu ama her zaman bir çıkar yol buldum.

    En son çıkar yolu bulmam Ali Gürses hoca vesilesiyle oldu. Yine buhranlı bir dönemde ne kadar param varsa dolandırıcılara kaptıracakken allah razı olsun bir yerde gördüğüm yorum sayesinde numarasını buldum. O kişiyi hatırlamıyorum kimdirama Allah ondan da razı olsun. Ali hocayı aradım derdimi anlattım ve çözüm için vesile olmasını istedim. Dediğim gibi de oldu. Sorunlar geçici şeyler siz allaha sarılın bir vesile bulun kapının açılmasını beklemeyin kendiniz kapıyı açın, araştırın okuyun danışın. Ali hoca iyi bir insan, benim vesilem o oldu, belki size yardımcı olabilirim bunları anlatarak, bir allah razı olsun demeniz bana yeter.

Bir cevap yazın