Almanya Medyum Hocalar

Almanya medyum hocaları diğer boyutlara geçebilen, bedensiz varlıklar ile iletişim kurabilen telepatik gücü kuvvetli olan insanlardır. Bilimsel olarka da güçleri kanıtlanan medyum hocaların doğuştan gelen yetenekleri vardır. Bu yeteneklerini fark ettikleri zaman geliştirmek için eğitimler almaya başlarlar. Ardından sahip oldukları gücü kullanmayı öğrenirler. Medyum hocalar bazı durumlarda bilimsel çalışmalara da katılır. Eski dönemlerde devlet büyükleri yanında yer alarak, düşmanlarına karşı daha iyi bir savunma yapmalarını sağlamıştır.

Medyum hocalar kendilerinden bahsetmekten hoşlanmaz. Yaptıkları işler ile hiçbir zaman kendisini övmez. Bazı isimler dünyaca tanınmış olmasına rağmen toplumdan uzak kalmayı tercih etmiştir. Ama kendisine başvuran tüm insanlara da yardım etmektedir. Her konuda medyum hocalardan yardım alan insanlar ölmüş yakınları ile konuşabilir. Bu hizmeti sağlamak için medyum hocalar trans durumuna geçer.

Trans yöntemi ruhun bedenden kısa sürede olsa ayrılma yaşadığı özel bir hipnoz durumudur. Medyum hocalar bu durum sayesinde karşılarındaki insana ölmüş yakınlarından haber verebilir. Ayrıca sadece ruhlar değil cinler ile de irtibatta olan medyum hocalar tüm işlerini cinler aracılığı ile yapmaktadır. Özellikle herkesin zor zamanında, hayatının daha güzel bir hal almasını sağlayan büyüler cinler olmadan yapılamaz. Bu nedenle yeterli görgü bilgi ve deneyime sahip olmayan kimsenin yapmaya çalışmaması gereken bir işlemdir.

Aşk, bağlama, geri getirme, kısmet- rızık açma, evlilik ve aile içi huzur için yapılan büyüler vardır. Bu çalışmalar medyum hocalar tarafından yapılır. Uzaktan da işlem yapılabildiği için kişi dünyanın neresinde olursa olsun etkisini görecektir. Özellikle Almanya’da yaşayan Türkler medyum hocalardan yardım almak istediğinde uzak olduğu için şüpheye düşer. Ama Almanya ya da herhangi başka bir yerde olunmasının hiçbir önemi yoktur. Tecrübeli bir medyum hoca dileğinizin yerine gelmesi için yönlendirmeler yapacaktır.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

“Almanya Medyum Hocalar” için bir cevap

  1. Sizden ricam medyum ayhan a iş yaptırmayı düşünenizi varsa lütfen AMA LÜTFEN öncelikle yaptırmayı düşündüğü ya da medyum ayhanın kendisine önerdiği işlemi birazcık araştırmasını istiyorum eğer ki bu dediğimi yapacak olursanız yapacağını söylediği şey hakkında en ufacık bir fikri yahutta bilgisi olmadığını görürsünüz, ben paramı pulumu kaptırmadan ayıktım mevzuya ama siz de bakın farkedin bu durumu böyle kendini uyanık zannedenlere prim vermeyin.

Bir cevap yazın