Muska Yapan Hocalar Şikayetleri ve Yorumları

Öte alemlerin gücü, dünyamıza pek çok çalışmayla ve yöntemle yansıtılabilmektedir. Kimi zaman vefklerle kimi zaman ise muska gibi çalışmalarda bu güçten yararlanmak mümkündür. Muska yapan hocalar, farklı konularda gerçekleştirdikleri işlemler aracılığıyla bizlerin bu alemlerden istediğimiz tesiri alabilmemizi sağlamaktadır.

Muska yapan hocalar, onlarca farklı ilimle çalışarak bu alemlerden istenen sonuçları alabilmektedir. Öte alemler, sonsuz ve kudretli bir güç barındırdığı için mutlaka ilim bilgisi tam insanlarca incelenmek zorundadır. Bunun bir sonucu olarak da bu alan sadece medyum hocalara bırakılmıştır. Medyum hocalar, nesiller boyunca el verme yöntemiyle aktarılan bilgiler, tecrübeler sayesinde gayb alemlerini anlayabilmektedir.

Bu alemlerde var olan özel çalışmalar arasında, en sık kullanılan işlemlerden biri olarak tanınan muskaların yeri çok özeldir. Muskalar, özellikle Anadolu’da nesillerdir kullanılan, pek çok amaç için yapılabilen çalışmalardır. Elbette, sıradan insanlar tarafından yapılan muska ile muska yapan hocalar tarafından yapılan muskanın aynı olmayacağı unutulmamalıdır. Sıradan bir muskada sadece dualı bir kağıt yer alırken, muska yapan hocalar, onlarca farklı ilimden yararlanarak, kişinin enerjisine en uygun tesiri sunacak çalışmayı hazırlamaktadır.

Muskanın pek çok etkisi bulunmaktadır. Öte alemlerdeki enerjiler, insanların fiziki dünyasını her açıdan değiştirebilecek kadar güçlüdür. Bu uygulamalar arasında, korunma muskası gibi çalışmalar diğerlerine kıyasla daha sık yapılmaktadır. Muska yapan hocalar, bu işlem ile kişinin kazadan, beladan, nazardan ve büyüden korunmasını sağlayabilmektedir.

Muska Koruyucu Bir Kalkan Niteliğindedir

Eğer bir muska korunma amacıyla yapılıyorsa, öte alemlerde var olan duaların gücü kişiyi saracak ve her türlü kötü musibetten uzak kalmasını sağlayacaktır. Muskalar, tarih boyunca bu etkisini ispatlamış, devlet büyükleri de dahil olmak üzere pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmıştır.

Muska yapan hocalar, yaptıkları işlemi her zaman için muskayı taşıyacak olan kişinin enerjisine göre yapmak zorundadır. Kişinin enerjisi ile uyumlu bir muska hazırlanması, muskanın ömür boyu istenen etki için çalışmasını sağlayacak, kişiyi her türlü zor durumdan koruyacaktır. Bu nedenle, muska yapan hocaların her işlemden önce kişinin enerjisini manevi boyutlarda incelediği, nasıl bir işlem yapılacağına bu şekilde karar verdiği görülmektedir.

Muskanın Etkisi Hocanın Nefes Gücüne Bağlıdır

Muskaların temeli ilim ve enerjidir. İlim bilgisi, yıllar boyu alınan eğitimler sonucunda ediniliyor olsa da çalışmayı yapacak olan hocanın nefes gücünün de yüksek olması gerektiği unutulmamalıdır. Muska yapan hocalar ile ilgili araştırma yaparken, nefesi güçlü birini bulmanız halinde yaptıracağınız çalışmanın çok daha kuvvetli olması kaçınılmazdır.

Nefes gücü, muskanın ne kadar kısa sürede etki edeceğini, yapılış amacına bağlı olarak çalışmaya başlayacağını belirlemektedir. Bununla birlikte, nefesi kuvvetli hocaların kimi zaman işlemi daha kısa sürede tamamlayabileceği de unutulmamalıdır.

Her ne olursa olsun, muska yapan hocalar ile ilgili detaylı ve özel bir araştırma yapılması çok önemlidir. Doğru araştırmayı yapmanız halinde, işinin ehli olan hocaları bulabilir ve her konuda muskanın gücünden yararlanabilirsiniz.

Sitemize gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın