Hollanda Büyücü Hocalar

Medyum hocalar, insanların zor duruma düştüklerinde, bilimden ve teknolojiden artık ümitlerini kestiklerinde karşılarına son çare olarak çıkan kişilerdir. Günümüzde giderek popülaritesini artıran bu hocalar arasında Hollanda büyücü hocalar bulunmakta ve insanlara yaptıkları büyüler ile yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Hocalar, büyü yaparken metafiziksel enerjileri kullanırlar. Üstelik bunu sadece dünyamızda değil aynı zamanda gayb alemlerinde de gerçekleştirebilirler. Yaptıkları işlemlerde mesafe şartı aramadıkları için günümüzde online olarak dahi hizmet verebilmektedirler.

Aldıkları zorlu eğitimler sonrasında hem yüklerini hafifletmek hemde insanlara daha fazla yardımcı olabilmek için internet ortamlarında dahi bu hocalar ile karşılaşmak mümkündür. Facebook, Twitter, Instagram vb. en popüler sosyal medya araçlarında hesapları bulunan hocalara gerektiğinde buralardan dahi ulaşılabilmektedir.

Hollanda’da en çok şu bölgelerden medyum arayışına giriliyor:

 • Amsterdam
 • Rotterdam
 • Lahey
 • Eindhoven
 • Oudegracht
 • Deft
 • Maastricht
 • Leiden
 • Haarlem
 • Arnhem
 • Groningen
 • Dordrecht
 • Enschede
 • Deventer
 • Gouda

Hollanda Büyücü Hocalar ve Büyü

Hocalar tarafından yapılan büyülerin aslına bakarsanız bir sınırı yoktur. Bu durumda onların sınırsız bir güce sahip oldukları anlamına gelir. Bu gücü kontrol etmenin çok zor olması nedeniyle ise çok küçük yaşlardan beri eğitim alırlar. Ancak belirli bir noktada ulaştıklarında insanlara yardımcı olabilmek, isimlerini duyurabilmek için hizmet vermeye başlarlar.

Medyum hocalar tarafından verilen hizmetler içerisinde en fazla büyü yapma veya büyü bozma hadisesi bulunur. Büyü yapmak veya bozmak konusunda profesyonel olan hocalar, insanların isteklerine bu şekilde karşılık verirler. Hocalar büyü yaparken dikkat ettikleri bazı özel noktalarda bulunur. Bunlar:

 • Öncelikli olarak büyü yaptırmak isteyen kişinin ne demek istediğini net olarak anlamaları gerekir. Büyüde geri adım atmak, istememek diye bir şey yoktur.
 • Her büyü farklı bir güce ihtiyaç duyar. Hollanda büyücü hocalar kendilerine gelen isteklere karşı güçlerini dengeli kullanırlar. Gerekirse gayb alemlerindeki varlıklardan destek alırlar.
 • Büyünün büyüklüğüne, zorluğuna ve aciliyetine göre kimi zaman yardımcı nesneye ihtiyaç duyarlar. Bu durumda kişilere önceden haber verirler ve onlardan saç teli, farklı bir nesne vb. şeylerin teminini isterler.
 • Büyünün etkisini ne zaman göstereceğini az çok bilirler. Bunu karşı tarafa yani danışanlarına söylerler.

Tüm bu özellikleri ile ön plana çıkan medyum hocalar, işlerinde oldukça profesyonel bir şekilde hareket ederler. Onlar tarafından yapılan büyüler %100’e yakın bir başarı oranına da sahiptir. Çünkü gerçek bir medyum bir işi kabul ediyorsa onu yapabileceğini biliyordur. Her büyüyü yapamayan bu hocalar aynı zamanda herkese büyü işlemeyeceğini de çok iyi bilir. Bu nedenle bir büyü isteği geldiğinde öncelikli olarak büyü yapılacak kişiyi kendi kurallarına göre bir inceler ve sonrasında büyü yapmayı kabul eder.

Hollanda büyücü hocalar arasında güvenilir olanları olduğu gibi sahte olanları da vardır. Bu nedenle bir hocaya gitmeden önce muhakkak araştırma yapmak gerekir. İnternette yapılacak olan araştırmalar ile hangi hocanın güvenilir hangisinin sahtekar olduğu kolayca anlaşılabilmektedir.

Web sitemizde sizlerden gelen yorumlar bulunmaktadır. Bu yorumlara bakarak hocalar hakkında bilgi almak, güvenilir hocaya ulaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

“Hollanda Büyücü Hocalar” için 2 yanıt

 1. iyi günler dilerim. Medyum ali gürses ile ilgili yorumum olacak. Bu medyum hocaya bir aşk büyüsü yaptırdım. Papaz büyüsüydü yurtdışı olmama rağmen bir haftada ekspres kargoyla gönderdi ve 3-4 gün içinde de bana ulaştı işlem. Aşık olmasını istediğim kişi size yemin ederim sadece beş günde kapıma çiçek bıraktı. Üstünde not falan yok kimden acaba diye düşünürken ondan olabileceği aklıma geldi. Hiçbir şey söylemeden gülücük koyarak mesaj attım. Bana nereden anladın diye sordu. Aslında anlamamın sebebi büyüydü de neyse… işte o çiçek sayesinde şimdi aramız yakın bir ilişki arefesinde gibiyiz. Etkisini çok net gördüm. Şu an hiç şikayetim yok daha da iyiye gidiyor her geçen gün. Burada bazı arkadaşlar aşk ile ilgili hoca tavsiyesi sormuştu ben yaşadıklarımdan yola çıkarak kesinlikle medyum ali hocayı tavsiye ederim. +90 0535 590 62 75 telefonu medyumali.com sayfası size de mutlaka yardımcı olacaktır

 2. MERHABA ARKADAŞLAR HERKESE EVLİ VE ÇOCUKLUYUM BUGUNE KADAR MEDYUM NEDİR BİLMEZDİM AMA KOCAMIN AKLINI KARIŞTIRAN BİR KADIN YÜZÜNDEN ARTIK BAŞKA ÇAREM KALMADI MEDYUM BULMAK ZORUNDA KALDIM YOKSA HİÇ BÖYLE İŞLERE NİYETİM YOKTU SADECE BAŞKA YOLU OLMADIĞI İÇİN BAŞVURDUM HİÇDE PİŞMAN DEĞİLİM ALİ HOCA DİYE BİRİYLE ÇALIŞTIM SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPTI BİR HAFTADAN ERKEN ELİME GELDİ BÜYÜ DEDİĞİ YERE KOYDUM BÜYÜYÜ KOCAMIN TEPKİLERİNİ İZLEDİM BİR HAFTA BİŞEY OLMADI SONRA EVE ERKEN GELMEYE BAŞLADI ÇOCUKLARIMA VAKİT GEÇİRMEYE BAŞLADI TELEFONU ÇALIYOR BİLİYORUM O KADININ ARADIĞINI MEŞGULE ATIYOR AÇMIYOR HİÇ BÖYLE BÖYLE İLERLEDİ DERKEN İKİ HAFTA SONRA KADININ NUMARASINI BİLE ENGELLEDİ ARTIK TEK BİR KELİME İRTİBATI BİLE KALMADI ÇOK BAŞARILI BİR İŞLEM GERÇEKTEN BENİMDE YUVAMI KURTARDI YOKSA NE OLURDU NASIL DEVAM EDERDİK İLİŞKİMİZE BİLMİYORUM BAHSETTİĞİM ALİ HOCA ALİ GÜRSES İNTERNETTEN BULDUM BENDE TELEFON NUMARASI 05355906275 SAHTELERİDE VAR DİKKAT EDİN MEDYUMALİ.COM DU SAYFASI GERÇEĞİNİN SİZEDE ŞİFA OLUR İNŞALLAH

Bir cevap yazın