Medyum Tavsiyeleri ve Şikayetleri Nasıl Bulunur?

Öte alemlerde var olan her şeyin kendine ait bir enerjisi bulunur. Duygularımız, düşüncelerimiz ve çok daha fazlası bu enerjiyi ortaya çıkaran etmenlerdendir. Manevi alemlerdeki enerjiler, güvenilir medyum tavsiyelerinde adı geçen medyumlar tarafından, farklı ilimler kullanılarak işimize yarar hale getirilebilmektedir.

Sonsuz bir potansiyeli olan bu alemlerde her şey tamamen gizemlerle doludur. Bir insan ömrünün bu alemleri tanımak için yeterli olması asla mümkün değildir. Bu alemleri anlamanın tek yolu, bu alanda eğitim almak, nesiller boyu aktarılan bilgileri kullanmaktır.

Güvenilir medyum tavsiyelerinde, ismi ön plana çıkan tüm medyumların en büyük ortak noktası yaptıkları çalışmaları çok karmaşık ilimler kullanarak yapıyor olmalıdır. Bu ilimler arasında, havas ve ledün gibi kadim dönemlerin gücünü en iyi şekilde yansıtan çalışmalar başta gelir.

Havas ve ledün ilimleri sadece el verme yoluyla aktarılan, herkesin bilemeyeceği kadar gizli tutulan uygulamalardır. Bu ilimlerin bir kişiye öğretilmesi için o kişinin mutlaka medyumluk yoluna baş koymuş olması, bu alanda ilerlemeyi istiyor olması gereklidir. Güvenilir medyum hoca tavsiyelerinde de görüleceği üzere tüm bu ilimler sadece gerçek medyum hocalara aktarılmaktadır.

Büyü ve diğer manevi uygulamalarda çok ciddi bir hassasiyet gerekir. Bu hassasiyete bağlı bir büyü uygulaması yapmak için de mutlaka ilimlerde uzmanlık ve yüksek tecrübe gereklidir. Tecrübesi ve bilgisi yeterli olmayan medyumun nefes gücü ne kadar kuvvetli olursa olsun yine de çalışmadan istenen şekilde etki alınamaz.

İlim Kadar Tecrübe De Önemlidir

Güvenilir medyum tavsiyeleri ile ilgili araştırma yaparken, mutlaka çalışacağınız medyumun tecrübesinin de yüksek olduğundan emin olmanız gerekli. Bir medyumun tecrübesi her ne kadar yüksekse, ortaya çıkaracağı çalışmadan alınacak sonuç da aynı şekilde etkili olacaktır.

Manevi alemleri tamamen tanımak, insanın sınırlı idrak kapasitesi ile yapabileceği bir şey değildir. Bu nedenle, bu alemlerle alakalı çalışmalar yapılırken zaman zaman medyumun tecrübesinden yararlandığı anlar olabilir. Bu anlarda doğru kararı vermenin tek yolu, öte alemleri yakından tanıyor olmak ve bu alemlerle alakalı çalışmalarda başarılı sonuçlar almaktır.

Gerçek Medyumlar En Zorlu Büyüyü Bile Yapar

Güvenilir medyum tavsiyelerini detaylı şekilde inceleyip, çalışacağınız medyumu iyi araştırdığınız sürece elde edeceğiniz tüm sonuçlar beklentilerinizi karşılayacak şekilde olacaktır. Bir medyumun yaptığı her türlü çalışmadan beklenen sonucu alabilmek mümkündür. En karmaşık ve imkansız gibi görünen durumlarda bile, eğer manevi olarak bir engel bulunmuyorsa büyü yoluyla çözüm bulmak gayet kolaydır.

Medyumlar, insanlara nesillerdir yardım eden ve öte alemlerle alakalı ihtiyaçlarını karşılayan bir meslek dalıdır. Doğru medyum, bir insanın hayatında pek çok konuda değişime yol açabilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada toplamaktayız. Tamamını okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Medyum Tavsiyeleri ve Şikayetleri Nasıl Bulunur?” için 4 yanıt

  1. Allah Medyum Ali Gürses’ten razı olsun. Kaç medyum dolaştım, resmen beni madara ettiler, Ali hoca harici kimsenin yardımı dokunmadı bana. Söylediği her şey harfi harfine tutuyor bu adam gerçekten ilim adamı. Papaz büyüsü yaptırdım ben oğlum için oğlumun büyüden haberi yok ona rağmen etkisi çok yoğun oldu vallahi ben böyle bi şey görmedim Allah binlerce kez razı olsun

  2. Hayırlı bir kısmet bulmak amacıyla vefk yoluna başvurdum ben de. Ali Gürses isimli hocayla çalıştım. Bir sayfada içten bir yorum gördüm, arkadaşın biri çok memnun kalmış, düğünüme falan davet edeceğim yazmıştı. Buna istinaden bir de ben görüşeyim dedim. Kaç senedir kısmetsizlik halindeyim çünkü.
    Ali Gürses hoca vefki önerdi, geldikten sonra bir ayda hayatım değişti diyebilirim. Ali hocayı ben de düğünüme davet edeceğim inşallah. Nazar olmasın diye pek fazla anlatmak istemiyorum ama benim eskiden çok aşık olduğum ve bana bakmayan biriyle şu an ailelerin tanışma aşamasına geçtik. Her şey bir anda gelişti çok hızlı oldu nasıl oldu anlayamadım bile. Bu hocadan Allah razı olsun, çalışması çok başkaymış gerçekten. Öneren arkadaş da inşallah benim gibi mutludur şimdi, onun sayesinde oldu biraz da benim bu durumum.

Bir cevap yazın