Aşk ve Bağlama Vefki

İnsanlar, tarihin her döneminde bilinmeyen güçlerin var olduğu manevi dünyaları merak etmiş ve bu dünyalarla alakalı araştırmalar yapmıştır. Havas ve ledün gibi bilgileri edinmemizi sağlayan bu araştırmalar neticesinde, manevi dünyanın gücü net olarak görülmüş ve pek çok çalışmada kullanılmaya başlanmıştır. Aşk ve bağlama vefki gibi uygulamalarda da görüleceği üzere, insanlar duygusal ihtiyaçları için de yine manevi dünyalara başvurmuş, bu alemlerin gücünü her daim hayatlarında kullanmıştır.

Duygusal konular her zaman için insanların en önem verdiği alanlar arasında ilk sırada olmuştur. İnsanlar, ezelden beri yaşadıkları yoğun duygu birikimi nedeniyle pek çok kez mutlu olmuş veya tam aksi şekilde hayal kırıklıkları yaşamıştır. Bu durumun bir neticesi olarak, pek çok kişi aşk ve bağlama vefki çalışmalarına başvurarak isteklerinin manevi alemlerin gücüyle gerçekleşmesini istemektedir.

Aşk ve bağlama vefki çok eski bir tarihe sahiptir. Bu vefklerin kullanımı neredeyse her dönemde görülmektedir. Medyumlar, tarihin her döneminde insanların bu ihtiyaçlarını özel ilimleri ve bilgileri sayesinde yerine getirmiş, herkesi memnun eden çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Vefkler çok hassas uygulamalar olsa da yapılabilecek en etkili manevi çalışmalar arasında gösterilmektedir. Aşk ve bağlama vefki de dahil olmak üzere her türlü vefk uygulamasında pek çok özel bilgiden ve teknikten yararlanılır. Bu teknikleri öğrenebilmek için medyum hocanın uzun yıllar boyunca kapsamlı ve zorlu bir eğitimden geçmesi gerekir.

İnsanların Duyguları Öte Alem Kaynaklıdır

İnsanlar, fiziki alemde hissettikleri tüm duyguları aslında öte alemlerde şekillendirir. Bir kişi, başka bir insana aşık olduğunda veya çekim hissettiğinde mutlaka gayb alemlerinde oluşan bir tesir nedeniyle bu durum gerçekleşiyor demektir. Aşk ve bağlama vefki gibi uygulamalar ise bu tesiri istenen hallerde oluşturmak, insanların yaşantısını düzene sokmak için kullanılmaktadır.

Bir medyum hocanın başarılı bir vefk yapabilmesi için öte alemleri iyi tanıyor olması gereklidir. Aşk ve bağlama vefki gibi etkili ve güçlü çalışmaları yapabilmek için mutlaka diğer alemlerde insanlar arasında oluşan bağları tanımak ve bilmek gereklidir. Bu bağları tanıyan bir medyum, en iyi ve etkili şekilde müdahale edebilecek, vefkte de aynı ölçüde başarı alacaktır.

İnsanlar Gayb Aleminden Asla Kopamaz

Aşk ve bağlama vefki yapılırken insanların öte alemlerden hiçbir zaman kopamayacağı unutulmamalıdır. Fiziki dünya ile öte alemler her daim bağlıdır. Vefkler de tam da bu sayede etki edebilmektedir. İnsan, anne karnına düştüğü ilk andan itibaren gayb alemlerine bağlanır ve hayatı oradaki enerjilerle şekillenir.

Dünyanın neresinde olursanız olun aşk ve bağlama vefki gibi çalışmaların etkisi yine aynı şekilde devam edecektir. Çalışmayı yapan medyum hoca bambaşka bir ülkede olsa bile işlemin tesiri hiçbir zaman azalmayacak, nereye giderseniz gidin istediğiniz şekilde devam edecektir. Bu etki, maneviyatın gücünü ve her yerdeki varlığını ispat etmektedir.

Sitemize medyum hocalar ile ilgili sizlerden çok sayıda yorum, şikayet ve memnuniyet mesajı gelmektedir. Bunların tamamını okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Aşk ve Bağlama Vefki” için 2 yanıt

  1. alti sene kadar once eski nisanlimla cok kavgali bir ayrilgimiz oldu aileler bile birbirine girdi diyebilirim o sekilde ayrildik anlayacaginiz, o gunden beri hayatimda hicibr sey yolunda gitmedi, arkadaslarimin yonlendirmesiyle artik bu iste baska bisey var diyerek medyum ali gurses hocaya basvurdum, o gune kadar hic inancim yoktu boyle islere baska sebepler vardir dedim ben allaha bile inanmayan biriydim buyuye falan fistan hic inanmazdim acikcasi, ali hocaya da biraz onyargiyla yaklastim, derdimi dinledikten sonra bana hic bilgisi olmamasina ragmen bu olaylardan bahsetti, bakim islemi yapti daha detayli ne oldu ne bitti her seyi anlatinca agzim acik kaldim sonra buyu bozma yapti, buyu bozma islemi bitti iki gun gecmeden resmen hayat enerjim yerine geldi eskiden miskinlik yorgunluk tembellik vardi ustumde kayboldu kendi kendine sanki yenilenmis gibi hissetmeye basladim zaten bir hafta gecti daha onceden beni iki kere reddeden isyeri yanlislik olmus hala is lazim mi diye arayip ise aldi dusunun hayatimi ne derece rezil etmis o ismi lazim degilin ailesi, eger ben arkadaslarimin tavsiyesi ile ali gurses hocayi bulmasaydim yine ayni seyleri yasamaya devam edecektim kim bilir kac sene boyle ustumdeki kotu durum devam edecekti medyumalibey@gmail.com mail adresi ali hocanin genelde hep epostadan iletisim kurduk telide 05355906275 ihtiyaci olanlar bilgi almasini oneririm

  2. YORUM SİTELERİNDEN GÖRMEM ÜZERİNE ALİ GÜRSES İLE ÇALIŞTIM BEN DE. ÇOK MEMNUN KALDIM. RIZIK AÇMA VEFKİ YAPTIRDIM. İŞLERİM ÇOK KÖTÜ GİDERKEN ANİDEN DEĞİŞTİ. VEFK SADECE BİR HAFTADA GELİYOR KARGOYLA GÖNDERİYOR. DAHA ÖNCE HİÇ BU İŞLERİ ANLAMAYAN, DUA OKUMAYI BİLE BİLMEYEN BİRİYİM ONA RAĞMEN ÇOK RAHAT DEDİĞİ ŞEKİLDE KULLANDIM. ÇALIŞMA 15 GÜN CİVARINDA İLK ETKİLERİ GÖSTERMEYE BAŞLADI SANIRIM 20-25 GÜNDE DE TAM İSTEDİĞİM GİBİ OLDU. İŞLERİM AÇILDI AŞAMA AŞAMA, ALACAKLAR VESAİRE GELMEYE BAŞLADI. ÇALIŞMADAN ÇOK MEMNUN KALDIM BUNDAN SONRA BİR İHTİYACIM OLURSA KESİNLİKLE ALİ GÜRSES HOCA İLE ÇALIŞACAĞIM BAŞKASIYLA VAKİT KAYBETMEYE HİÇ GEREK YOK.

Bir cevap yazın