Medyum Yorumları ve Şikayetleri Nerede Bulunur?

Medyumların manevi alemlerle alakalı yaptığı çok sayıda çalışma bulunuyor olsa da bu alemlerle ilgili bilgimiz maalesef sınırlıdır. Nesiller boyunca gelen bilgi birikimi ışığında bazı konularda tecrübemiz artmış olsa da tam olarak bu alemleri anlamak her insanın yapabileceği bir konu değildir. En iyi medyum yorumlarında adı geçen, işinin en iyisi olan medyumlar bile bu alemleri tam olarak anlayabilecek idrak kapasitesine sahip değildir. Öte alemleri tam olarak anlamak, insanlara yaratıcı tarafından verilmemiş bir güçtür.

Büyülerin dünyamıza yansımaları henüz tam olarak bilemediğimiz şekillerde olmaktadır. En iyi medyum yorumlarında adından bizlere sıkça söz ettiren işinin uzmanı olan medyumlar bile bunu zaman zaman tam olarak anlayamaz.

Büyüler ile ilgili bildiğimiz çoğu konu aslında ilimlerin bize gösterdiği kadardır. Bu ilimler ise insanlığa bir hediye olarak verilmiştir. Medyum hocalar tarafından kullanılabilen bu hediyeler sayesinde yapılan her türlü büyü çalışmasında başarı elde edilebilmektedir.

Büyü Ne Kadar Sürede Tutar?

En iyi medyum yorumlarında adından söz ettirmiş, defalarca büyü yapmış bir medyumda bile geleceği görme gibi bir yeti bulunmamaktadır. Bu nedenle, yapılan herhangi bir çalışmada kesin olarak ne zaman tutacağını bilmek mümkün değildir.

Ancak, bir medyum hoca o büyü ile ilgili ne kadar uzun süre çalıştıysa o kadar net tahminlerde bulunabilir. Yaptığı çalışmadaki bilgisine, kendi enerjisini ve büyülenen kişinin enerjisini ne kadar tanıdığına bağlı olarak belli zaman aralıklarında tutacağı süreye dair tahmin yürütmek mümkündür. En iyi medyum yorumlarında sıkça rastladığımız işinin ehli medyum hocalar istisnai durumlar haricinde bu zaman aralıklarını tutturmayı başarmaktadır.

Büyünün Etkisini Hızlandırmak Mümkün Müdür?

Bir büyü uygulamasının hızlı şekilde tutması için ilk şart doğru yapılmış olmasıdır. İşinin ehliyle çalışan bir kişinin bu konuda endişe etmesine gerek kalmayacaktır. Gerçek medyum hocalar her zaman etkili olacak çalışmalar yapar, böylece yapılan uygulamanın tutacağını garanti eder. En iyi medyum yorumlarında da bu şekilde çalışmalar yapan kişilerden söz edilmektedir.

Büyünün hızlı tutması ile medyum hocanın nefes gücü doğrudan bağlantılıdır. Eğer bir medyumun nefes gücü yeteri kadar tesirliyse yapacağı büyünün tutma hızı da yüksek olacaktır. Bu nedenle her zaman için işinin ehli ve nefesi kuvvetli medyumlar tercih edilmelidir.

Tüm bunlara ek olarak, en iyi medyum yorumlarında da zaman zaman görebileceğiniz üzere, bazı medyumların yaptığı çalışmalarda, büyüyü yaptıranın okuması gereken ek dualar verilebilmektedir. Her zaman böylesi bir durum mümkün olmasa da medyum hocanın yönlendirmesi ile sağlanacak bu tarz bir katkı, büyünün hem etkisini hem de daha kısa sürede tutmasını sağlayacaktır.

Sitemize tüm medyumlar ile alakalı sizlerden gelen yorum ve şikayetleri ana sayfada derlemekteyiz. Tamamını okumak ya da kendi deneyimlerinizi paylaşmak, soru sormak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Medyum Yorumları ve Şikayetleri Nerede Bulunur?” için 3 yanıt

  1. Hayırlı bir kısmet bulmak amacıyla vefk yoluna başvurdum ben de. Ali Gürses isimli hocayla çalıştım. Bir sayfada içten bir yorum gördüm, arkadaşın biri çok memnun kalmış, düğünüme falan davet edeceğim yazmıştı. Buna istinaden bir de ben görüşeyim dedim. Kaç senedir kısmetsizlik halindeyim çünkü.
    Ali Gürses hoca vefki önerdi, geldikten sonra bir ayda hayatım değişti diyebilirim. Ali hocayı ben de düğünüme davet edeceğim inşallah. Nazar olmasın diye pek fazla anlatmak istemiyorum ama benim eskiden çok aşık olduğum ve bana bakmayan biriyle şu an ailelerin tanışma aşamasına geçtik. Her şey bir anda gelişti çok hızlı oldu nasıl oldu anlayamadım bile. Bu hocadan Allah razı olsun, çalışması çok başkaymış gerçekten. Öneren arkadaş da inşallah benim gibi mutludur şimdi, onun sayesinde oldu biraz da benim bu durumum.

Bir cevap yazın