Almanya Medyum Arıyorum

Almanya medyum arıyorum cümlesi dahi medyum bulmanın ne kadar zor olduğunu gözler önüne serer. Gaipten aldığı bilgileri insanlara aktaran, kimi zaman büyü yapan kimi zamansa gelecekten haberler veren medyumların sayısı her geçen gün artış gösterir. Elbette bunlar gerçek değil sahte medyumlardır. Sahte medyumlar ise sadece zaman ve para kaybı olarak insanlara geri döner.

Medyum olmak oldukça zor bir iştir. Gerçek ve işinde uzman bir hoca olmak isteyen kişi şu aşamalardan geçmelidir:

  • İlk olarak kişi doğuştan yetenekli olmalıdır.
  • Sonrasında bu yeteneğini geliştirmelidir.
  • Yıllarca süren eğitim, çalışma, deneme sonrasında kazanılan bir tecrübeye sahip olmalıdır.
  • Yapılan her büyünün bir bedeli vardır ve kişi bu bedeli ödemeye hazır olmalıdır.

Medyum olmak isteyen kişi bu aşamalardan geçmelidir. Bununla birlikte doğuştan gelen kan bağı ve kendisini geliştirmesini sağlayacak olan gerekli bilgi ve birikime de ulaşabilmesi gerekir. Günümüzde sayısı hızlıca artan sahte medyumlardan dolayı insanlarda gerçek Almanya medyum arıyorum sorgulamaları yapmaktadır.

Medyum Kime Denir?

Sözlüğe bakıldığında ölen kişilerin ruhları ile iletişime geçme kabiliyeti olan kişi olarak bilinir. Ancak bu kişi aynı zamanda sihir, büyü gibi mistik işlemlerde yapabilmelidir. Kendisine gelen isteklere yanıt verebilmeli ve bu işlemlerde başarı sağlamalıdır.

Bir medyum enerjiye hükmedebilmelidir. Dünya üzerinde yapacağı işlemlerde ilk olarak enerji döngüsüne bakmalıdır. Pozitif ve negatif enerji olarak ayrılan bu durumda mesafe tanımaksızın her kişiye ulaşabilmelidir. O kişideki enerji dengesini değiştirebilmeli ve onun hayatına etki edebilmelidir.

Tüm bu süreç içerisinde herhangi bir girişim yapmadan önce gerçek hocayı arama çalışmaları yapılmalıdır. Bu anlamda Almanya medyum arıyorum sorgulaması da yapılacak olan işlemlerdir. Pek çok kişi internet üzerinde deneyim yaşadığı hoca hakkında fikirlerini beyan etmektedir. Bu yorumlar insanlar için yol gösterici özellikte bulunmakta ve gerçek hocayı arama yolunda önemli bir rehber niteliği taşımaktadır.

Medyum Hocalar ve Büyüleri

İşini layıkıyla yapan hocalar, büyü yapma kabiliyetine de sahiptirler. İşte bu noktada ise karşımıza yapılacak olan büyüler çıkar. Mesafeye bağlı olmaksızın her insana yapılabilecek olan büyüler içerisinde genellikle bağlama büyüsü tercih edilir. Bağlama büyüsü anlamında yapılan işlemlerde önemli olan karşıdaki kişinin enerjisi ve hocanın isteklerinin tam olarak yapılabilmesidir.

Medyumlar, daha önce kullanmadıkları büyüleri ilk olarak denemezler. Bu nedenle başarılı sonuçları aldığı büyüleri kullanan medyumlar, bu sonuçlar ile insanların isteklerini yerine getirir.

Günümüzde sahte ve gerçek ayrımı çok zor yapılabilir bir hale gelmiştir. Hocalar arasında da gerçek olanı bulmak için iyi bir çalışma yapmalı ve değerlendirmeler dikkatle takip edilmelidir. İnternet ortamında kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar bu nedenle çok önemlidir.

Google istatistiklerine göre en çok Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen şehirlerinden medyum aratılan Almanya’da yüzbinlerce Türk vatandaşının yaşaması da bunda büyük etken.

Almanya medyum arıyorum sonucunda gerçek hocaya ulaşmak için sitemizdeki yorumlara göz atabilirsiniz. Sitemizde sizlerden gelen yorumlar yer almaktadır. Bu yorumlara göz atmak, varsa değerlendirmelerde bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Almanya Medyum Arıyorum” için bir cevap

  1. Selamlar herkese ben en az 5-6 sefer dolandırıldıktan sonra en sonunda yıllarımdan beri aşık olduğum adama ali hoca sayesinde kavuştum. Başta aramız çok iyiydi ondan başkasını da görmezdim o da beni severdi, aileler başka meseleler derken aramız soğudu uzaklaştık ama ben asla vazgeçemedim. Üstünden iki sene geçmesine rağmen hala aklımda olunca medyum ali hocayı buldum ve kendisiyle konuşmaya başladım. Bana bir işlem yaptı, allahın izniyle kısa sürede bir yol bulacağız dedi. Ali Gürses hocanın bu yaptığı işlem ilk etkisini 10 günde gösterdi. Papaz büyüsüydü. Telefonuma bir akşam vakti mesaj geldi o bahsettiğim kişiden, halimi hatrımı sordu o gün sabaha kadar muhabbet ettik, sabah da kahvaltıya gittik. Şu an sanki daha gençlik yıllarımızdaki gibi hissediyorum o kadar güzel bir his ki anlatamam size. Bu konuda sıkıntı çekenlere mutlaka Ali gürses ten bilgi almalarını öneririm medyumalibey@gmail.com mail adresi 05355906275 numarası sizi en doğru şekilde yönlendirecektir…

Bir cevap yazın