Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Etrafımıza nereye baksak büyü ile ilgili bir şeyler görebilmekteyiz. Ancak kimi zaman büyü için o kadar uzağa bakmaya gerek yoktur. Çünkü hiç ummadığımız zamanlarda büyüyü kendinizde dahi görme şansınız bulunmaktadır. Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu da tam olarak buradan karşılık bulmaktadır.

Büyü gibi hadiseler genel olarak insanların uzak durmaya çalıştığı hatta korktukları mistik durumlardır. Ancak günümüzde manevi olarak kendisini boşlukta hisseden kişiler çoktur. Kimisi sevdiğini geri getirmek kimisi ise evlenmek, kısmetini açmak, başarılı olmak veya intikam almak için büyü yaptırır. İşte yapılan bu büyülerin etkisinde kaldığınızı hissederseniz o zaman yapmanız gereken belirtileri takip etmektir.

Büyülerin insan üzerindeki belirtileri şu şekildedir:

  • İnsanlar nazar olarak ifade ettiği durumları çok sık yaşamaya başlar. Camdan yapılan ürünlerin sürekli kırılması, sürekli bir halsizlik hisleri, hangi işe elini atsa orada başarılı olamama durumları ile sık bir şekilde karşılaşılır.
  • Geceleri uyku tutmaması, sıçrayarak uyanmalar, uykuda terlenmesi gibi durumlarda kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun cevabıdır.
  • Arkadaş çevresinden uzaklaşmak, arkadaşlar ile iyi geçinememek, sürekli yalnız kalmayı istemekte büyü belirtilerindendir.
  • Konuşmak ve kendini ifade etmekte çekilen güçlüklerde büyülerin belirtileri arasında yer alır.

Bunun gibi etmenlerin birden fazlasının görüldüğü durumlarda insanlar büyüyü tam olarak anlar ve hisseder. İşte böyle zamanlarda kendinden emin olmamakla birlikt büyüden emin olma süreci başlar. İşin içerisine girildiğinde ise eninde sonunda medyumlar ile karşılaşılır.

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız ve Büyüyü Nasıl Bozarız?

Yukarıdaki belirtileri gördükten sonra artık bu işin isminin konulması gerekir. Büyü var mı, yok mu? İşte bu noktada karşımıza çıkan kişiler medyumlardır. Medyumlara giderek büyünün varlığından emin olduktan sonra onun bozulması artık hayattaki en öncelikli işlemlerden bir tanesi haline gelir. Bu aşamada medyumların her dediğini yapmak gerektiğinden güvenilebilecek bir medyum bulunması zorunludur.

Medyumlar, çocukluk yaşlarından beri aldıkları eğitimler sonrasında büyük bir tecrübe sahibi olurlar. Doğuştan bazı yetenekler ile dünyaya gelen bu kişiler zaman içerisinde yeteneklerini daha da geliştirirler. İşte bu noktada karşımıza medyumların en büyük özellikleri olan büyü yapma ve bozma hadiseleri çıkar. Büyü yapma konusunda oldukça başarılı olan medyumlar, yapma işlemine göre daha zor olan büyü bozma işlemlerinde da başarıyı yakalarlar.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız diye baktığımızda medyumlar tarafından söylenen işlemlerin harfiyen yapılması gerekir. Bu durumda medyum hocalar arasında dahi bulunan sahte hocalara kanmamak için araştırma yapılması, araştırmanın sonucunda bulunan medyuma gidilmesi çok önemlidir. Aksi halde kaybedeceğiz tek şey zaman olmaz, büyüyü karmaşık hale getirerek içinden çıkılmaz bir duruma düşebilirsiniz.

İnternet sitemizde sizlerden gelen yorumlar tarafsız bir şekilde herkesi bilgilendirmek için yayınlanır. Bilgi verici, öğretici ve sizleri doğru hocaya götürecek olan yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.