Süryani Büyüsü

Bağlama ve aşk hali yaratmak için birden fazla büyü yöntemi kullanılabilmektedir. Bu büyü yöntemleri içerisinde, kimisinde düğümlere üfleme, kimisinde vefklere benzer bir şekilde kağıt üzerine yazılan efsunlu cümleler bulunur. Bu çalışmaların her biri çok farklı detaylara sahip olduğu için, medyum hocalar gibi, gayb alemlerinin gizemlerini bilen kişiler tarafından uygulanabilmektedir. Aksi bir durumda, hiçbir şekilde büyü tutmayacaktır. Sıradan insanlar da bu nedenlerden dolayı evde herhangi bir büyü yapamazlar.

Süryani büyüsü söz konusu olduğunda, özellikle aşk ve bağlama amaçları için kullanılıyor olduğundan, çok detaylı uygulamalar işin içerisine girebilir. Örneğin, büyücü hocalar bu büyüyü yaparken düğümlere üfleme yöntemine başvurabilirler. Bu gibi farklı uygulamalar, her büyüde olduğu gibi Süryani büyüsünde de görülmektedir.

Düğüme üfleme, klasik aşk büyülerinden ziyade, efsunlu, Süryanice cümleler ile gerçekleştirilir. Bu cümlelerin ne olduğu halka açılmaz ve sadece medyum hocalar tarafından bilinir. Bu yüzden, hiçbir şekilde dışarıdan birinin bu gizli bilgilere ulaşması mümkün değildir. Şayet, eğer bu bilgilere ulaşılabiliyor olsaydı, dünya çok tehlikeli bir yere dönüşebilirdi.

Gaybi alemlerin anahtarları, medyum hocalar tarafından fazlasıyla ciddi şekilde korunmaktadır. İster Süryani büyüsü olsun, ister herhangi bir farklı uygulama olsun, medyum hocalar asla bu bilgilere ihanet etmez ve insanlarla paylaşmaz. Bu derece gizli tutulan uygulamalarda da doğal olarak sıradan kişilerin bilemeyeceği özel tekniklere rastlanabilmektedir.

Medyumlar, insanların isteklerine vesile olmak için çalışırlar. Gayb alemlerinin anahtarları bu kişilerin elinde, olması gerektiği gibi korunur. Süryani büyüsü de bu sırlı büyülerden olduğu için, farklı yöntemlerle, nesiller boyu süregelen silsile ile yapılmaktadır. Bu büyünün tekniklerinin tamımına hakim olmak değil sıradan insanların, medyum hocaların bile çok uzun yıllar çalışması ile mümkün olabilir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.