Kocaeli Medyum Hocalar

Diğer alemleri le ilgili sınırlı bilgiye sahip olan insanoğlunun büyü konusunda tam olarak bilgi edinebilmesi her zaman için imkansız olacaktır. Kocaeli medyum hocaları, bu işte özel olarak uzmanlaştığı için öte alemler hakkında daha fazla bilgi sahibidir. Tıpkı tüm diğer medyum hocalarda olduğu gibi bu medyumlarda da normal insanlara kıyasla daha yoğun bir bilgi birikimi görmek mümkündür.

Kocaeli medyum hocalarının kullandığı enerjiler ve güçler öte alemlerden gelir. Öte alemler, dünyamızda olduğu gibi basit şekilde düşünülemeyen, karmaşık yapılara sahiptir. Bir medyum hocanın bu alemler ile ilgili bilgisi ne kadar fazlaysa, yaptığı büyünün de o kadar tesirli olacağı net bir biçimde söylenebilir.

Kocaeli medyum hocaları, bu mesleğin daha önceki yüzlerce yıldaki temsilcileri gibi farklı büyü çalışmaları ile insanlara yardım etmeye devam etmektedir. Yüzlerce farklı büyü yapan bu medyum hocalar, yaptıkları bütün çalışmaların insanlığa yararlı olduğundan emin olur. İnsanlara yararlı olmayacak ve kötü etkileyecek hiçbir çalışmanın yapılması bile söz konusu olamaz.

Medyum hocaların mesleklerine başlamadan önce geçtikleri eğitim sürecinde öğrendikleri en önemli konu insanlığın yararı olmuştur. Kocaeli medyum hocaları da diğer medyumlar da bu kurala sadık kalır. Bu nedenle, hiçbir gerçek medyum hoca kara büyü çalışmalarına bulaşmayacak, her zaman insanlar için faydalı olacak büyüler ile ilgilenecektir.

Büyü Yaptırmanın Zararları

Kocaeli medyum hocaları, her gün kendilerine gelen yüzlerce kişinin talep ettiği büyüleri yapmaktadır. Bu büyüler yerine göre ayırma yerine göre ise aşk gibi insanları birbirine bağlayan uygulamalar olabilir. Medyumlar tarafından yapılan tüm bu uygulamaların ortak noktası asla zarar vermemesidir.

Manevi alemlerde enerjiler sonsuzdur. Bu enerjiler arasında kötü enerjiler de bulunur. Ancak, büyüde kullanılan ile bu kötü enerjiler birbirinden çok farklıdır. Kocaeli medyum hocaları, her çalışmasında büyü enerjilerine başvurur ve hiçbir şekilde kötü enerjilerden yardım almaz. Bu nedenle, büyü yaptırmanın herhangi bir zararı yoktur.

Büyülenen Kişi Zarar Görür Mü?

Kocaeli medyum hocaları, büyülenen kişilerin yerine göre iradesine yerine göre ise sahip oldukları enerjisel bağlar üzerine tesir etmektedir. Medyum hocalar, yaptıkları her çalışmayı önce enerji boyutlarında inceler, daha sonra uygulama aşamasına geçer.

Medyumlar tarafından yapılan büyüler, kara büyü olmadığı sürece insanlara zarar vermeyecektir. Kocaeli medyum hocaları, sadece istenen amacı elde edebilmek için büyü enerjilerini yönlendirir. Bu enerjilerin zararlı olmaması ve istenmeyen sonuçlar vermemesi için özen gösterir.

Büyü yaptırmak oldukça güvenlidir. Tarih boyunca hiç kimse normal büyü çalışmaları nedeniyle tehlikeye girmemiş veya zarar görmemiştir. Uzak durulması gereken tek konu kara büyüdür.

Sitemize, tüm medyum hocalar hakkında sizlerden gelen görüşler ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve dilerseniz yorum yazıp soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.