Büyü Nasıl Bozulur

Dünya üzerinde var olan her şey manevi alemlerden temel alarak ortaya çıkar. Bu temelleri etkilemek de büyü adı verilen çalışmalar ile mümkündür. Medyumlar tarafından yapılan büyüler, büyü bozma uygulamaları ile bozulabilir. Manevi alemler, dünyevi aleme ait olan iyi ve kötü kavramlarını içermediği için bu sonsuz enerjileri her türlü amaç için kullanmak mümkündür.

Kötü niyetli çalışmalar yapan bir kişi insanların hayatını olumsuz etkileyen büyüler ile insanlarda tesir yaratabilir. Örneğin, bir kişiye yapılan papaz büyüsü o kişinin hayatını çok kötü bir yola sokabilir. Bu gibi durumlarda büyüden korunma çalışmaları daha önceden yapılmamışsa, kişiyi böylesi bir tesirden kurtarmanın tek yolu uygun bir büyü bozma çalışması yapmaktır.

Büyü bozma çalışmaları yapıldığı andan itibaren kişinin iradesi tekrar özgür olma yoluna girer. Bu işlemin tam anlamıyla sonuç verebilmesi için belli bir süre beklenmesi gerekebilir. Bu bekleme durumu büyüyü yapan medyum hocanın nefes gücü, kişinin bireysel enerjisinin ne kadar kuvvetli olduğu ve buna benzer durumlara bağlı olarak uzayıp kısalabilir.

Büyü Bozulduktan Sonra Ne Gibi Değişimler Görülür?

Büyü bozan medyumlar çalışmalarını tamamladıktan sonra etkilerin kademeli olarak ortaya çıktığı görülebilmektedir. Etkiler çoğu zaman en yoğun olan büyü belirtisinin azalması ile görülmeye başlar.

Büyü bozulmadan önce kişilerde yabancı enerji etkilerinden kaynaklı olan kabuslar ve huzursuzluklar çok sık şekilde görülebilmektedir. Bu enerjilerden kurtulunduğu andan itibaren kabuslar azalacak ve huzursuzluk daha hafif hale gelecektir. En sonunda büyü bozma işleminden istenen sonuç alınacak ve kişilerin huzuru tekrar tesis edilecektir.

Büyü bozma işlemi tamamen medyum hocanın tecrübesi ile şekillenen bir süreçtir. Medyum hocanın tecrübeli bir kişi olması, yapılan işlemlerin tam doğru olmasını ve böylece elde edilecek olan sonucun hızlanmasını sağlayacaktır.

Büyü Bozulduktan Sonra Tekrar Büyü Yapılabilir Mi?

Büyü bozma işlemi sadece kişiyi etkileyen bir büyü uygulaması üzerinde gerçekleştirilir. Bir kişi üzerinde birden fazla büyü etkisi bulunuyorsa her bir etki için ayrı çalışmalar yapılmak zorundadır.

Büyü bozma işlemi sadece bir büyü için geçerli olduğu için gelecekte yapılacak olan büyüler için de herhangi bir etkiye sahip olmayacaktır. Büyü bozma çalışması, ileride yapılabilecek büyülere karşı bir koruma sağlamaz.

Bu tarz bir koruma istenmesi durumunda medyum hocalar tarafından yapılan büyüden korunma muskaları ve vefkler kullanılabilir. Büyü bozma işleminden sonra yapılabilen bu çalışmalar ile gelecekte yapılabilecek olan tüm büyülere karşı net bir korunma sağlanabilir. Elbette bu işlem için de mutlaka işini iyi yapan ve bu konuda tecrübe sahibi bir medyum hoca ile çalışmak gereklidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.