Şanlıurfa Medyum Hocalar

Medyum hocalar, manevi dünyanın gizemlerini ve enerjilerini bu aleme aktarırken çok ciddi ilimlerden yararlanmak zorundadır. Bu ilimler, kimi zaman bir hayata sığdırılamayacak kadar detaylı olsa da, uygulamaları yapan hocalar bunlardan işlerine yarayacağı kadarını kesin bir şekilde öğrenirler. Bir medyumun istediği büyüyü yapabilmesi için mutlaka bu konularda hakim olması ve gereken her türlü büyüyü, bu bilgilere sadık kalarak yapması gerekir. Şanlıurfa medyum hocaları da, özellikle karmaşık büyüler için gereken ilimlere hakim oldukları gibi, hayatları boyunca bu tarz uygulamalarda tecrübe edindikleri için fazlasıyla etkili sonuçlar alabilmektedir.

Bir büyü yapılacağında, mutlaka büyülenecek olan kişinin enerjisi incelenir. Bu inceleme, farklı ve özel ilimler ile yapılır. Bu ilimler, Şanlıurfa medyum hocalarında olduğu gibi, her medyum hocada saklı tutulur. Neredeyse her zaman, el verme yöntemi ile aktarılan bu ilimler, sıradan insanlar tarafından hiçbir zaman öğrenilemez. Bu yüzden, büyünün temeli olan bu noktayı bilip, evde kendi kendinize büyü yapabilmeniz imkansızdır.

En temelde bu gizli ilimler kullanılırken, bunun üzerine pek çok farklı pozitif ve gaybi ilim de büyüyü destekler. Örneğin, Şanlıurfa medyum hocaları gibi, bütün medyum hocalar ebced hesabı başta olmak üzere çok sayıda ilimden yararlanarak, yapılacak olan büyülerin detaylarını belirlerler. Bunlarla birlikte, eğer vefk gibi daha zor ve karmaşık uygulamalar yapılmak isteniyorsa, gerekli olan ilimlerin sayısı da fazlasıyla artacaktır.

Büyünün bu derece yüksek gerekliliklere sahip olması, her medyum hocanın büyü yapamamasına neden olur. Sadece belli ilimlere sahip olan hocalar karmaşık büyüleri yapabileceği için, büyü yaptıracak olan kişinin hocayı iyi seçmesi çok önemlidir. Şanlıurfa medyum hocalarının çoğunluğu büyüyü fazlasıyla iyi yapabiliyor olsa da, her koşulda iyi bir araştırma elzemdir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.