Kısmet Açma Büyüsü

Kendini yalnız ve çaresiz hissettiğiniz zamanlar olması çok normal. Hayatın üstünüze geldiğini ve aradığınız kişiyi asla bulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Hem kadınlarda hem de erkeklerde sıklıkla karşılaşılan bu durum, sıradan bir iç sıkıntısından ziyade, ruhani alemden gelen bir etki yüzünden oluşabilir.

Bazen sadece şanssızlıktan, bazen ise farklı varlıkların etkisi nedeniyle kısmetiniz kapanabilir. Karşınıza doğru kişinin çıkmaması, hayat boyu yalnız kalmanıza yol açabilir. İşte tam da bu durumlarda, kısmet açma büyüsü yaptırmanız en doğru karar olacaktır.

Aşk, insanın hayatını renklendirir. Aşksız geçen bir ömürde gerçekten mutlu olmak mümkün değil. Aşkı elde edebilmek ve mutlu olabilmek birazcık çaba ile mümkün.

Elinizde olmayan nedenler ile kapanan kısmetinizi büyü ile açabilirsiniz. Gözle görmediğiniz varlıklar ve kötü niyetli kişiler tarafından bağlanabilen kısmetiniz, kısmet açma büyüsü ile tekrar düzeltilerek, aradığınız mutluluğu bulmanız sağlanabilir.

Kısmet açma büyüsünde, duruma ve kişiye göre kullanılabilecek birden fazla teknik bulunuyor. Hocanın vereceği karar doğrultusunda uygulanacak bu tekniklerin her biri farklı bir etki süresine sahip. İşini iyi yapan bir hoca sizin adınıza en doğru tekniği belirleyecektir.

Kısmet açmak için kullanılan en yaygın yöntem, düğüm büyüsü olarak adlandırılmakta. Düğüm büyüsü, kişinin kısmetini bağlayan kötü enerjilerin bir düğüme aktarılarak, bu düğümün el ile çözülmesi ile yapılıyor. Güçlü bir nefese sahip hoca tarafından uygulanması halinde, düğüm büyüsü dakikalar içerisinde etki edecektir.

Bu yöntem dışında, suya üfleme yolu ile de kısmet açma büyüsü yapılabiliyor. Özel bir ağaçtan yapılan ve okunmuş bir çubuk ile su üzerine belli şekiller çizilerek, kişinin kısmetinin açılması sağlanıyor. Her yöntemde olduğu gibi, bu yöntemde de hocanın nefesi en önemli faktör. Suya üfleme yöntemi, kısmet açma büyüsü dışında farklı büyüler için de kullanılabiliyor.

Her şeyin belirleyici kader olsa da, bazen kaderinizde çaba gerektiren dönüm noktaları olabilir. Mutlu olmak ve bir aile kurmak istiyorsanız, bunu elde etmek için beli bir çaba göstermeniz gerekebilir. Hem geleceğiniz hem de mutluluğunuz için başvurabileceğiniz bu yöntemler, hayatınızı baştan aşağı değiştirerek farklı bir insan olmanızı sağlayacaktır.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.