Medyum Yorumları ve Şikayetleri Nasıl Bulunur?

Medyumlar, ruhlar ile temasa geçebilen ve onlardan aldıkları bilgiler sonrasında geleceğe yön verebilen kişilerdir. Dünyadaki var olan enerjiyi kullanarak gerçekleştirilen bu işlemleri yapabilen çok az sayıda medyum bulunur. Ancak bakıldığında aslında çok sayıda medyum bulunduğu anlaşılmaktadır. Bunların içerisinde insanların iyi niyetlerini sömüren kişilerde bulunmaktadır. Medyum şikayetleri sonrasında en azından bazı medyumlar hakkında fikir sahibi olmanız mümkündür.

Medyumlar, doğadaki ve insandaki enerjiyi kullanarak büyüler yapar, başarıya ulaşırlar. İnsanlarda var olan negatif ve pozitif enerji çeşitlerinden genellikle negatif olana yoğunlaşırlar. Negatif enerjiyi kimi zaman kontrol altında tutan hocalar kimi zamanda onu kişiden uzaklaştırır. Elbette aynı şekilde bir kişiye negatif enerji yollamakta mümkündür.

Medyumların normal insanlardan farkı 6. hisleridir. Bu hisleri oldukça gelişmiş olan kişiler, aldıkları ilim, eğitim sonrasında bunu kullanmayı öğrenirler. Böylelikle ortaya gelecekten haber verebilen, insanlara karşı çok etkili büyüler yapabilen ve ölmüş kişilerin ruhları ile iletişime geçerek onları yönlendirebilen kişiler çıkar. İşte asıl mesele bu kişilere ulaşabilmektir.

Medyumlar Enerjiyi Nasıl Kullanır?

Medyum hoca şikayetleri incelenirse eğer çoğu hocanın enerjiyi henüz kullanmayı bilmediği ortaya çıkar. Gerçek medyumu bulmak son derece zordur. Ancak bir şekilde bulunursa ondan görülecek olan faydanın haddi hesabı da yoktur.

İşin eğitimini tam olarak alamamış veya işin uzmanı olmayan kişiler, dünya üzerindeki enerji akışını değiştirebilirler. Ancak bu kontrollü bir şekilde olmayacağı için ortaya çıkan sonuç felaketlere neden olur. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi negatif enerjilere yoğunlaşan medyumlar, enerjinin sıkışması sonrasında ortaya çıkan patlamada büyük hasar alırlar. Bu durumda negatif enerjinin kontrolüne girebilirler. Çarpılma olarak adlandırılan bu durum gerçekleştiğinde ise o kişinin kurtulmasını sağlamak mümkün değildir.

Medyum şikayetleri sonrasında asıl elde edinilen şey gerçek medyuma nasıl ulaşılır onu anlamaktır. Bir şekilde ele geçirdikleri kitap sonrasında medyumluğa soyunan, işin eğitimini almamış kişilere ulaşıldığında yapılan işlemlerin yansıması sizin üzerinize de olabilir. Oldukça tehlikeli olan bu işlemlerde önemli olan doğru hocaya ulaşmak ve sonrasında kendinize ona teslim etmektir.

Ruhçuluk  (spiritel) ile ilgilenen gerçek medyumların, büyüklerinden aldıkları eğitim sonrasında çalışma yapmaya başladıkları bilinir. Bunun için oldukça güçlü köklere sahip olan bu kişilerin fikir aldıkları pek çok kitapta bulunmaktadır. Bunların ötesinde pek çok derin bilgiye vakıf olan medyumlar özellikle:

  • Tıp
  • Ekonomi
  • Felsefe
  • Kimya gibi bilimlere ilgisi oldukça fazladır.

Medyumlar tarafından yapılan işlemlerin tamamı kişiye özel olarak uygulanır. Bu nedenle kişilerin isteklerinin sınır tanımazlığı göz önünde bulundurulduğunda medyumlarında oldukça bilgili olması zorunludur. Doğru medyumu bulmak ve vakit kaybetmemek için medyum hoca şikayetleri incelenmeli ve sonrasında doğru bir karar verilmelidir.

Sitemiz sizlerin yapmış olduğu medyum yorum ve şikayetlerini yayınlamak maksadıyla kurulmuştur. Sizlerde bu yorumlara göz atmak ve varsa tecrübeleriniz ile diğer insanlara ışık tutmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.