Dolandırıcı Medyumlar Kim?

Medyumluk mesleği oldukça kadim ve çok eski çağlara dayanan bir meslektir. İnsanlar bu meslek sayesinde yıllar boyunca manevi alemlerden tam olarak istedikleri etkileri almayı başarmıştır. Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan büyü çalışmaları, bugüne kadar pek çok insanın hayatını değiştirmiş ve hala aynı şekilde hayatlarımıza etki etmeye devam etmektedir.

Bu meslek ile her ne kadar gerçek medyumlar insanlara yardım ediyor olsa da dolandırıcı medyumlarla karşılaşmak da mümkün. İnsanların zor durumlarından faydalanarak menfaat elde etmeye çalışan bu dolandırıcılar hem maddi hem de manevi olarak pek çok zarar yaşatmaktadır.

Dolandırıcı medyumlar insanların öte alemlerden yararlanmak için beslediği umutlara zarar verir. Yapılamayacak çalışmaları yapabilir gibi gösterir, maddi ve manevi olarak çok zor durumlar içine girmenize neden olur. Bu kişiler devamlı olarak kendilerini ön plana çıkardığı ve her şeyi yapabilecekmiş gibi göz boyadığı için ikna olmak oldukça kolaydır.

Elbette dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece bu kişiler konusunda endişe etmenize gerek olmaz. Gerçek medyum hocalara bu sayede kolayca ulaşabilir, istediğiniz tüm çalışmalardan kesin etki alabilirsiniz. Dolandırıcı medyumlar her ne kadar çok sayıda olsa da iyi bir araştırma yaptığınız sürece bu kişileri kolayca tespit edebilir, herhangi bir mağduriyet yaşamadan öte alemlerle alakalı dilediğiniz tüm çalışmaları yaptırabilirsiniz.

Dolandırıcı Medyumların Kendisine Ulaşmak Çok Zordur

Dolandırıcı medyumların özelliklerinden en önemlisi kendilerine ulaşmanın oldukça zor olmasıdır. Bu kişiler devamlı olarak asistanlarını veya birlikte çalıştıkları kişileri ön plana sürer. Parayı alıp sizi ikna edene kadar sürekli olarak telefonda iletişim kurabileceğiniz medyumlar bir süre sonra ortadan kaybolacak ve sizi sadece başkalarıyla muhatap edecektir.

dolandırıcı medyumlar

Gerçek medyumlar, dolandırıcı medyumların aksine her zaman yaptıkları işin ve çalışmanın arkasında durur. Sizi başka insanlarla muhatap etmeden telefonlara kendileri cevap verir. İşinin ehli olan medyumlar, sadece çalışma sırasında değil çalışma bittikten sonra da etkileri takip için sizinle irtibat halinde kalacaktır.

Dolandırıcılar Her Zaman Saklanmaya Çalışır

Bir medyumun dolandırıcı olup olmadığını anlamanın en kolay yolu saklanmaya çalışıp çalışmadığını tespit etmektir. Dolandırıcı medyumlar sürekli olarak birden fazla insanı mağdur ettikleri için her zaman gözlerden uzak kalmaya çalışır. Sizi çalışma yaptırmaya ikna ettikten sonra ortadan kaybolur ve mümkün olduğu kadar zor iletişim kurmanızı sağlar.

Gerçek medyumlar için böyle bir şey hiçbir zaman söz konusu değildir. İşini iyi yapan, profesyonel medyumlar her zaman sizinle doğrudan iletişim kurar. Ulaşamadığınız zamanlar olabilse de bu işi gerçekten yapan medyumlar her daim geri dönüş yapacak ve herhangi bir mağduriyet yaşamanızın önüne geçecektir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.