Büyüden Korunma Muskası – Koruyucu Muska

Manevi alemlerde var olan enerjiler, her insan için farklı tesirlere ve sonuçlara sahiptir. Bir insan üzerine büyü yapılırken, büyü tamamen o kişiye özel olarak hazırlanmak zorundadır. Yine aynı şekilde, büyüden korunma muskası yapılırken de kişinin enerjisi ile uyum sağlayacak bir yöntem, dua belirlenmek zorundadır.

Medyumlar, aldıkları eğitimler sırasında enerjileri nasıl okuyacaklarını öğrenir. Halk arasında bakım olarak da bilinen bu okuma esnasında, insanların ne gibi bir enerjiye sahip oldukları, bu enerji ile en uyumlu yöntemin ne olduğu anlaşılmaktadır. Koruyucu muska yapan medyum hocalar, herhangi bir işleme başlamadan önce mutlaka bu incelemeyi yapmak ve buna uygun yöntem belirlemek durumundadır.

Büyüden korunma muskası yapan hocaların tamamı için bu durum geçerlidir. İnceleme esnasında, okunacak dualardan muskaya yazılacaklara kadar her şey belirlenmektedir. İşlemin tüm diğer detaylarında olduğu gibi bu kısımda da kullanılan yöntemler, yapılan işlemler gizli tutulmakta, sadece el verme yoluyla edinilen bilgiler kullanılmaktadır.

Koruyucu muska, yapımı zor olan bir işlem olduğu için her zaman tecrübeli kişilere bırakılmalıdır. Enerjileri iyi tanımayan bir hoca, büyüden korunmanız için gereken gücü muskaya yükleyemeyecek, yapılan işin başarısız olmasına neden olacaktır.

Büyüden korunma muskası, ilim konusunda da yüksek bilgi gerektiren bir çalışmadır. Bu çalışmada kullanılan ilimlerin tamamı, kadim dönemlerden günümüze ulaşmış özel bilgileri içermekte, yalnızca medyumluk eğitimi alan kişilere verilmektedir. Bu nedenle, evde muska yapmak gibi bir şey hiçbir zaman mümkün değildir.

Koruyucu Muska Kaç Günde Yapılır?

Koruyucu muskanın yapılması için öncelikle muskayı taşıyacak kişinin, gayb alemlerindeki boyutlarda enerjisinin incelenmesi gerekmektedir. Medyum hocalar, bu işlemi yaptıktan sonra nasıl bir muska yapılacağını netleştirmektedir.

Akabinde, medyum hocalar tarafından başlanan çeşitli işlemler ile büyüden korunma muskası hazırlanmaktadır. Bu işlemlerin ne kadar süreceği, hangi duaların okunacağı gibi konular, sadece çalışmayı yapacak olan hoca tarafından net olarak bilinebilmektedir.

Herkesin enerjisi farklı olduğu için, yapılacak olan çalışma da farklılık göstermektedir. Koruyucu muska, genelde bir hafta içinde hazırlanabiliyor olsa da zaman zaman daha uzun veya daha kısa sürede yapılabilmektedir.

Her Muskanın Yapımı Farklı Sürelerde Tamamlanır

Tüm çalışmalarda olduğu gibi, koruyucu muska çalışmaları da her zaman için kişiye özel yapılan uygulamalardır. Bu işlemi yapacak olan hoca, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde ne kadar sürede tamamlayacağını net olarak belirtecektir.

Benzer şekilde, muskanın veya herhangi bir gaybi çalışmanın tam olarak ne kadar sürede etki edeceğini bilmek, sadece o çalışmayı yapan hoca için mümkün olan bir durumdur. Koruyucu muska, sahibinin eline geçtiği, kullanılmaya başlandığı andan itibaren tesirini göstermeye başlıyor olsa da bazı muskalarda daha farklı durumlar oluşabileceği unutulmamalıdır. Sonsuz olan gayb alemlerinde, yapılan çalışmalarda da sonsuz sayıda ihtimal bulunmaktadır.

Sitemize her gün çok sayıda medyum tavsiye ve şikayet mesajı gelmektedir. Tüm bu mesajlara ulaşmak, soru sormak ya da siz de kendi yorumlarınızı diğer insanlarla paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.