Kaşık Büyüsü

Bağlama çalışmaları için oldukça sık kullanılan kaşık büyüsü, bazı durumlar söz konusu olduğunda farklı malzemelere ihtiyaç duyar. Özellikle bağlama konusunda tercih edildiği için, bağlama büyülerinin çoğunda ortak olan mürekkepler kullanılan kaşık büyüsü, her mürekkebin özelliğine ve etkisine bağlı olarak, farklı bir sonuç ortaya koyar.

Kaşık büyüsünde temel olarak iki fiziki malzeme vardır. Birincisi, büyüye ismini veren kaşıklar, ikincisi ise kaşıkların üzerine efsunlu sözcüklerin yazıldığı mürekkeplerdir. Büyü uygulamalarının her birinde özel olarak dikkat edilmesi gereken mürekkepler, gerek vefk, gerek diğer uygulamalarda büyük önem arzeder. Medyum hocalar, özellikle mürekkepler konusunda hassas davranarak, gerekli olan çalışmaların doğru şekilde yapılmasını sağlar.

Kaşık büyüsü yapılırken kullanılan mürekkepler çok çeşitli olabilir. Bu mürekkepler, temelde gaybi enerjilerin kaşıklara ve daha sonra istenen hedefe yönlendirilmesini sağlar. Karmaşık bir büyü olmasa bile, mürekkep konusu özellikle hassasiyet ister. Bu mürekkeplerin bilgisi, işin ehli olan medyum hocalar tarafından özel olarak saklandığı için, evde kaşık büyüsü yapmak gibi bir şey söz konusu olamaz.

Mürekkepler sadece kaşık büyüsünde değil, kaşık büyüsü ile aynı amaçlarla kullanılan papaz büyüsü gibi uygulamalarda da önemlidir. Kaşık büyüsünün yetersiz gelmesi durumunda, daha etkili alternatifleri olarak bilinen papaz ve canbar büyüleri, yine kaşık büyüsünde olduğu gibi yüksek hassasiyet ve bilgi birikimi gerektiren çalışmalardır.

Kaşık büyüsünde mürekkepler sadece bağlama çalışmalarında önemli değil, aynı zamanda soğutma uygulamalarında da dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Soğutma amaçlı da kullanılabilen bu özel büyüde, her iki türde kullanılan mürekkepler farklıdır. Eğer bu mürekkepler doğru şekilde seçilmezse, yapılan büyü tutmayacak ve istenen etki ortaya çıkmayacaktır. Bu nedenle, medyum hocaların bu konuda özel olarak daha dikkatli olması gereklidir.

Sadece Hollanda‘da değil, tüm dünyada hizmet veren Türk medyum hocalarla alakalı olarak oluşturduğumuz sayfamızda siz de buraya tıklayarak daha önce işlem yaptırdığınız hocalar hakkında bildiklerinizi yazabilir veya diğer ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.