Amerika California Medyum Hocalar

Devir değişmiş ve her şey daha modern bir hal olmuş olsa da maneviyata olan ilgi hiç değişmeden devamlılığını sürdürmektedir. Medyum hocalar da geçmişten günümüze özel çalışmalarında asla güç kaybetmemiş, her daim olması gerektiği yerde durmaya devam etmektedir. Kadim dönemlerden günümüze çalışmalarına devam eden gerçek medyum hocalar dünyanın her ülkesinde aynı değere sahiptir. California medyum hocalar da bunlara örnektir. California, Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk nüfusunun oldukça yoğun olduğu eyaletlerden biridir. California medyum hocalar da bu işi kadim bilgiler çerçevesinde yapmaya devam eden temsilciler arasında gösterilebilir. Türk nüfusunun yoğun olduğu California’da medyum hoca olarak çalışmalar yapmak Türkiye’ye göre nispeten biraz daha zordur. Medyum hocalar yapılacak çalışmalarda kullanılacak malzemelere erişmekte biraz zorlanır. Ancak uzun yıllardır bu ülkede çalıştıkları için bu tarz sorunları büyük ölçüde çözmektedirler. Medyumluk işinin temel şartlarından biri medyum hocanın doğuştan sahip olduğu nefes gücü ve bilgisini kullanabilmesidir. California medyum hocalar da ülkemizde ya da başka bir ülkede bulunan medyum hocalar gibi istenen her çalışmayı insanların yararına olacak şekilde gerçekleştirir. Modern çağlarda bile eski dönemlerin kadim bilgilerini kullanarak manevi alemlerin sonsuz kudretinden yararlanırlar. Hocalar insanların güvenini boşa çıkarmayarak hayatlarına olumlu anlamda etki etkili olmaya çalışır. Sadece California’dan değil, diğer ülkelerinden de pek çok kişinin California medyum hocalar ile iletişim içinde oldukları görülebilmektedir. Peki, medyum hoca seçiminde nelere dikkat etmek gerekir?

Medyum Hoca Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bazı kötü niyetli kişiler gerçek hocaların adını kullanarak insanları suistimal edebilir. Her meslekte olduğu gibi ne yazık ki medyum hocalar içinde de kötü niyetli insanlara karşılaşmak mümkündür. California medyum hocalar içinde de kötü niyetli insanlar olabilir. Bu kişilere karşı çok fazla endişe etmenize gerek yok. Doğru bir araştırma yaparak gerçek medyum hocalara kolayca ulaşabilirsiniz. Medyum hoca seçerken dikkat edilmesi gerekenler içinde en önemli yere sahip olan, çalışma yapacağınız medyum hocanın bu mesleğe olan saygısıdır. Gerçek bir medyum hoca, yapacağı her çalışmaya büyük bir saygı duyar. Kendisinde doğuştan var olan ve tamamen insanların iyiliği için kullandığı enerjilerin çok değerli olduğunu bilir. Kullanılan tüm bilgilerin adeta kutsal olduğunu bilen California medyum hocalar içinde gerçek hocalar, ilim ve bilgiye her daim saygıyla yaklaşır. Bu şekilde davranmayan ve yaptığı mesleğe saygısı olmayan bir kişinin gerçekten medyum olma ihtimali olamaz. Gerçek bir medyumun aldığı eğitimlerden biri de her zaman insanlara yardımcı olmaktır. California’da hizmet veren medyum hoca bulmak zor olmadığı gibi güvenilir olanların sayısı da bir hayli az.

California’da hizmet veren medyum hocalar hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir alışverişi yapmak için sitemizdeki yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.